Fotopamiątka List gratulacyjny

Wybierz format

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:

Dodatki

Czas realizacji

czytaj więcej

Gratulacje w wyjątkowym stylu! 

Zakończenie kolejnego roku edukacji to wielkie przeżycie dla każdego dziecka. Miesiące poświęcone na naukę, przygotowania do klasówek i kartkówek w końcu dobiegają końca. Każdy uczeń, który włożył mnóstwo serca w zdobycie dobrych wyników, zasługuje na najszczersze gratulacje, niezależnie od tego, na którym etapie edukacji się znajduje! Wybierz wyjątkową formę listu gratulacyjnego, który sprawi, że każdy obdarowany poczuje się doceniony. 

List gratulacyjny w zupełnie innym wydaniu 

Każdy trud zasługuje na wynagrodzenie, nie ma co do tego żadnej wątpliwości. Podaruj więc uczniom pamiątkę, do której z chęcią będą wracać po latach. Dzięki szablonowi “List gratulacyjny” nie tylko w wyjątkowym stylu docenisz wysiłek włożony w naukę, ale też będziesz w stanie uchwycić szkolne wspomnienia połączone z treści gratulacji. To trafiony sposób na wywołanie nie tylko uśmiechu na twarzach uczniów, ale też i dumy!   

Podoba ci się ten szablon? udostępnij!

Fotopamiątka - OPINIE

Dodaj opinię +
Czytaj więcej
Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.
Ocena

Średnia ocena 5
na podstawie 1 recenzji

5 gwiazdek
1
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Top