Album na zdjęcia

Wybierz format

10x15

Wybierz kolor

Srebrny
Złoty
Biały

Szyty znaczy solidny

Album na zdjęcia to obowiązkowy dodatek do Twoich zdjęć, które wywołujesz jako odbitki. To wysokiej jakości szyty album, który wytrzyma próbę czasu. Każdy z albumów zmieści 300 zdjęć w formacie 10x15 cm, które bardzo łatwo do niego włożysz i wyjmiesz, jeśli będzie taka potrzeba.

Paski na podpisy

Album na zdjęcia od Uwolnij Kolory dostępny jest w kolorach: złotym, srebrnym i białym. A każdy z nich ma wymiary 19x25 cm. Do każdego w komplecie dołączone są paski papierowe, na których podpiszesz swoje zdjęcia i wsuniesz do albumu. Zamów album na zdjęcia i, wraz z odbitkami, skompletuj zestaw do wspominania.

Album na zdjęcia 10x15

Setki odbitek zalegają w pudełku albo leżą niedbale w szufladzie? Uporządkuj cenne wspomnienia i zadbaj o to, by służyły Ci na dłużej. Zamów duży album na zdjęcia razem ze swoimi odbitkami.

Klasyczny, elegancki album na zdjęcia bez trudu można znaleźć w każdym domu. Zdjęcia z lat młodości, z najważniejszych wydarzeń w życiu, z fascynujących podróży, czy po prostu z codziennego życia są z pasją kolekcjonowane przez kolejne pokolenia. Większość z nas przechowuje je w albumach na zdjęcia, które zdobią półki w salonie, sypialni, czy też w pokojach dziecięcych. To jedna z najwygodniejszych metod kolekcjonowania i przeglądania ulubionych wspomnień, a także wartościowa rodzinna pamiątka.

Klasyczny album na zdjęcia

Album z oferty naszej marki pomieści odbitki w rozmiarze 10×15 cm, który od lat jest najpopularniejszym formatem, jeśli chodzi o utrwalanie wspomnień na papierze. Dzięki folii, pod którą można wsunąć zdjęcia, te nie rysują się i nie odbijają się na nich palce, a całość można poukładać chronologicznie.

Nasz album na zdjęcia wsuwane zawiera papierowe paski, dzięki którym można podpisać każdy kadr. W ten sposób najlepiej odzwierciedlisz moment, fragment osobistej historii, który chcesz zapamiętać. Album na zdjęcia 10×15 z opisem pozwala nie tylko oglądać najlepsze kadry zatrzymane w obiektywie aparatu, ale także wspominać miejsca oraz osoby, z którymi spędzało się kiedyś czas.

Album na 300 zdjęć

Wraz z odbitkami kupisz u nas klasyczny album na zdjęcia wsuwane 10×15, który już samą oprawą sugeruje, że w środku znajduje się coś wyjątkowego. Produkt dostępny jest w jednym z trzech kolorów: złotym, srebrnym oraz białym. Każdy z nich przewiązano delikatną kokardką, która dodaje uroku.

Narastająca liczba odbitek wymaga solidnej organizacji. Aby uporządkować swoje kadry, najlepiej wykorzystać album na zdjęcia 10×15 300 zdjęć z opisem. Na każdej ze stron możesz wsunąć dwa zdjęcia, co pozwoli na swobodne ich oglądanie, a także tworzenie zestawu zdjęć na jednej rozkładówce, które dotyczą tego samego wydarzenia.

Szyty album na zdjęcia

Nasz album na zdjęcia 10×15 300 zdjęć z opisem cechuje najwyższa jakość wykonania. To solidnie wykonany album na zdjęcia szyty 10×15 będący znakomitą alternatywą dla klasycznego albumu klejonego, którego strony zaczynają wypadać podczas wielokrotnego użytkowania. Nasz album na zdjęcia 10×15 będzie służył jako nośnik cennych wspomnień, do których będziesz wracać przez długie lata. Posegreguj i uporządkuj swoje kadry, zamawiając klasyczny album na zdjęcia 10×15 300 zdjęć. Wystarczy, że do zamówienia swoich odbitek dołożysz album w wybranym kolorze z oferty naszej marki. Gdy już otrzymasz przesyłkę, nic nie powstrzyma Cię przed ponownym odkrywaniem zapomnianych kadrów. Z albumem na zdjęcia wsuwane 10×15 300 zdjęć z łatwością opiszesz i poukładasz fotografie w wygodny dla siebie sposób, by następnie oddać się wspomnieniom w nowej odsłonie.

Top