Fotoalbumy

Fotoalbumy

Fotoalbum UwolnijKolory – opinie klientów

Przeczytaj, dlaczego warto!
Monika 02.06.2022
Zweryfikowana

Bardzo polecam, szybka realizacja, produkty bardzo dobrze wykonane, jestem zachwycona. Kreator łatwy w obsłudze. Na stworzenie fotoalbumu czy kalendarza potrzeba trochę czasu ale na prawdę WARTO :)

Czytaj więcej
AdaN 07.01.2026
Zweryfikowana

Fotoalbum wyszedł fantastycznie. Polecam serdecznie.

Czytaj więcej
Urszula 12.09.2022
Zweryfikowana

Polecam gorąco ,szybko wykonane ; część zdjęć była gorszej jakości , robione w latach 90 , mimo tego w albumie wyszły całkiem dobrze. Łatwy ,intuicyjny program ,myślę ,że spokojnie każdy sobie poradzi ze skonfigurowaniem fotoalbumu.

Czytaj więcej
Marta 24.06.2025
Zweryfikowana

Polecam bardzo serdecznie. Kolejny raz korzystam z tej strony i nie ostani. Jakość świetna, kreator do tworzenia produktu bardzo intuicyjny.

Czytaj więcej
Grażyna 10.10.2025
Zweryfikowana

Albumy starannie wykonane. Jestem bardzo zadowolona.

Czytaj więcej
Magda 18.03.2021
Zweryfikowana

Fotoalbum wyszedł piękny, na pewno jeszcze wrócę po kolejne . Polecam:)

Czytaj więcej
Ula 02.12.2025
Zweryfikowana

Papier dobrej jakosci,gruby cena przystepna ,szybka realizacja Polecam

Czytaj więcej
MONIKA 23.06.2025
Zweryfikowana

Super Foto książka

Czytaj więcej
Mateusz 01.09.2025
Zweryfikowana

Bardzo fajny album i szybko dostarczony

Czytaj więcej
Joanna 03.12.2024
Zweryfikowana

Zamówiłam już 6 fotoalbumów ze zdjęciami z całego roku - jest to nasza tradycja na BN. Doceniam aplikację do tworzenia za wygodę i sprawne działanie, a gotowy album za doskonałą jakość zdjęć i poręczny format. W tym roku po 18 latach małżeństwa zrobiłam też album z naszego ślubu - po obróbce zdjęcia w albumie są lepsze niż te wywołane 18 lat temu. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna.

Czytaj więcej
Karolina 27.05.2025
Zweryfikowana

Polecam z czystym sumienie, to już kolejny fotoalbum zamówiony przeze mnie. Świetna jakość, super wykonanie :)

Czytaj więcej
Justyna 23.01.2026
Zweryfikowana

Świetna jakość wykonania piękne albumy przyjazna aplikacja do projektowania. Korzystam już kolejny raz . Poleciłam znajomym również zadowoleni.

Czytaj więcej
Kinga 10.02.2023
Zweryfikowana

Zamawiałam dwa albumy ślubne dla rodziców i jestem bardzo zadowolona z ich wykonania. Albumy mają piękną okładkę i wyraźne kolory na zdjęciach. Doceniam firmą za precyzję i staranność. Dodatkowo na plus jest program, który ułatwia tworzenie albumów i jest bardzo przyjemny w obsłudze. Na pewno jeszcze coś tu zamówię. Polecam serdecznie.

Czytaj więcej
a 03.01.2023
Zweryfikowana

Jestem bardzo zadowolona :) Album jest piękny :) będę robić następny :)

Czytaj więcej
Karolina 14.10.2022
Zweryfikowana

Jestem bardzo zadowolona zarówno z fotoalbumu jak z odbitki XXL, Piękne wykonanie, starannie, jakość na najwyższym poziomie - piękna pamiątka. POLECAM!

Czytaj więcej
Piotr 01.10.2024
Zweryfikowana

To już któryś z kolei album, który zamawiam w Uwolnij Kolory. Dobra jakość wykonania albumów, dobra jakość wydruków. Rzadko korzystam z gotowych szablonów, ale zawsze znajduję tam inspirację co do wyglądu końcowego produktu. Zamówienia realizowane sprawnie, w deklarowanym terminie. Osobiście nieco brak mi formatu 30 x 30 cm w ofercie firmy, niby nieduża różnica (w stosunku do formatu 25x25 cm), ale w odbiorze i wielkości rozkładówek spora. Tym niemniej gorąco polecam, do zdjęć rodzinnych, okazjonalnych naprawdę super. Testowałem też wykonanie albumu korzystając z automatycznego przygotowania projektu. Działa. Dla tych, którzy nie chcą lub nie lubią grzebać w detalach jest OK. Dla wymagających... no cóż, aplikacja sama dobiera np. kolejność zdjęć (prawdopodobnie wg nazwy lub kolejności skopiowania do projektu), a to - moim zdaniem - często nie odpowiada chronologii. Ale chodzi to bardzo sprawnie, więc jeżeli nie opowiadamy w albumie jakiejś historii - to również ciekawa opcja. No i co ważne - ceny są naprawdę konkurencyjne. Trudno znaleźć na rynku lepsze oferty.

Czytaj więcej
Emilia 22.08.2025
Zweryfikowana

Szybka wysyłka, świetna jakość, profesjonalne podejście, bardzo polecam!!

Czytaj więcej
Agata 16.08.2022
Zweryfikowana

Fotoalbum, który zamówiłam przerósł moje oczekiwania! Śliczna pamiątka, jakość rewelacyjna. Jak tylko znajdę wolną chwilę - projektuję album z kolejnych wydarzeń. Baaaardzo polecam.

Czytaj więcej
4.9 z 5.0
Wynik podany jest na podstawie 50 opinii.
Dodaj opinie
Zobacz wszystkie
Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Publikujemy tylko wybrane opinie - te, które będą dla ciebie najbardziej pomocne w podjęciu decyzji.