fotoalbum ślubny

Fotoalbum ze zdjęciami z tego najważniejszego dnia! Pakiet trzech fotoalbumów z twardymi stronami - świetna pamiątka ślubna dla Was oraz doskonały prezent dla rodziców.
Na lata.

Fotoalbum ślubny

25x25 cm, 24 strony
zamów komplet 3 szt.
111 zł/szt. 135 zł
z kodem: 3ALBUMY

p.s. możesz zrobić 3 różne projekty

Powiedz “TAK” wspomnieniom

Wybierz pamiątkę ślubu i podziękowania dla rodziców

Fotoksiążka ślubna Lux

30x30 cm, 40 stron
zamów komplet 3 szt.
89 zł/szt. 137 zł
z kodem: 3KSIAZKI

p.s. możesz zrobić 3 różne projekty

Fotoksiążka ślubna Lux

Fotoksiążka LUX z Waszego ślubu! Stwórz pamiątkę tego dnia dla siebie i podaruj bliskim. To będzie znakomity prezent dla rodziców, w wyjątkowej oprawie. Wybierz zdjęcie do okienka na okładce, zaprojektuj wnętrze z najlepszych ślubnych ujęć.

Fotoobraz Drzewko

Podziękowania dla rodziców „drzewko” w dniu ślubu. W formie fotoobrazu w idealnym rozmiarze 50x70 cm! Podziękuj im za lata wychowania, pozwól zapamiętać ten wyjątkowy dzień!

Fotoobraz Drzewko

podziękowania dla rodziców
50x70 cm
53,90 zł/szt. 69 zł
z kodem: DZIEKUJEMY

Księga gości weselnych

w fotoksiążce A4, 40 stron
35 zł/szt. 57 zł
z kodem: KSIEGAFOTO
Księga gości weselnych

Życzenia, pamiątkowe wpisy, specjalne dedykacje? Stwórz w kilka chwil księgę gości, by w dniu Waszego ślubu Wasi bliscy mogli wyrazić siebie za pomocą kilku wyjątkowych słów. W prezencie dla Was!

Tablica gości weselnych

Stwórz tablicę gości weselnych w formie fotoobrazu. Rozplanuj oraz poinformuj gości kto, z kim i gdzie będzie zaczynał zabawę! W wyjątkowym stylu!

Tablica gości weselnych

na obrazie 70x100 cm
69,90 zł/szt. 89 zł
z kodem: TABLICAGOSCI

Księga gości weselnych

na obrazie 50x70 cm
53,90 zł/szt. 69 zł
z kodem: KSIEGAOBRAZ
Księga gości weselnych

Pamiątkowa dekoracja nowego domu tuż po ślubie? Księga gości z życzeniami, dedykacjami, pamiątkowymi wpisami! Z okazji Waszej nowej drogi, na Waszą ścianę, na fotoobrazie ślubnym!

Odbitki 15x21

Najlepsze ujęcia z Waszego ślubu w większym formacie! Wywołaj odbitki 15x21 cm i podaruj gościom w podziękowaniu! Stwórz własną kolekcję najlepszych ujęć z dnia ślubu. Odbitki to doskonała pamiątka ślubna.

Odbitki 15x21

od min. 100 szt.
0,59 zł/szt. 0,69 zł
z kodem: ZDJECIA

Opinie mówią same za siebie

Fotoalbum - najpiękniejsza pamiątka ślubu

Niezapomniana pamiątka ślubna? Wyjątkowe podziękowania dla rodziców czy szczególnych gości? Dla dziadków, chrzestnych, świadków? TAK!
Powiedz TAK wspomnieniom z tego wyjątkowego dnia. Ślub, wesele i prezent dla rodziców! Spraw, by ten dzień stał się wyjątkowy nie tylko dla Was, ale także dla najważniejszych dla Was osób. Stwórz wyjątkowe fotopamiątki z okazji ślubu i podaruj rodzicom, chrzestnym oraz dziadkom.
W pełni spersonalizowane fotoksiążki i fotoalbumy ślubne, fotoobrazy na których zamieścisz nie tylko najlepsze zdjęcie, ale także listę gości.
A może drzewko jako podziękowanie dla rodziców? To tylko część oferty przygotowanej z okazji tego wyjątkowego dnia.
Bo to Ty ostatecznie zdecydujesz i wykreujesz Waszą pamiątkę ślubu, korzystając z wielu funkcji naszego kreatora online. Niech ten dzień zostanie z Wami na zawsze, w tak spersonalizowanej formie, jaką sobie wymyślicie!
Top