O firmie

O NAS

Uwolnijkolory.pl to nowoczesna drukarnia cyfrowa wykorzystująca najnowsze technologie produkcji. To lider branży druku cyfrowego w Polsce. Niezwykle wysoka jakość wydruków osiągana jest dzięki profesjonalnym cyfrowym prasom drukarskim marki Xerox.

Nasze laboratoria wyposażone są również w nowoczesne fotolaby marki Noritsu HD a naświetlane zdjęcia są w jakości HD. Wysoka jakość naszych produktów osiągana jest dzięki wykorzystaniu najlepszych polskich i zachodnich materiałów a nasi introligatorzy dbają o każdy najdrobniejszy szczegół w procesie składania produktu, wykorzystując do tego profesjonalne i nowoczesne urządzenia.

FOTOGRAFIA TO NASZA PASJA

Nasza firma powstała z pasji do fotografii i ludzi. Cenimy wspomnienia, które dają radość, dlatego stworzyliśmy produkty wysokiej jakości, które zostaną z nami na lata. W zabieganiu zapominamy o tym co jest dla nas najważniejsze. Fotografia pozwala uchwycić najpiękniejsze momenty naszego życia.

Takie chwile wymagają wyjątkowej oprawy. Stąd pomysł na fotoksiążkę, fotoalbum, fotokalendarz czy fotoobraz, które cieszą się ogromnym powodzeniem wśród naszych Klientów. Nie ma też nic piękniejszego niż tradycyjne odbitki. To one od lat tworzyły historię rodziny przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Naszym zadaniem było stworzenie intuicyjnego kreatora, który pozwoli stworzyć personalizowany produkt szybko i bez żadnych komplikacji. Dzięki temu każdy z Was może mieć własnoręcznie wykonany fotoprodukt szybko i bez wychodzenia z domu.

Top