ZOSTAŃ KLUBOWICZEM

Oni już wiedzą

Marta J.
22.04.2024

Od lat korzystam z fotoalbumów i fotoksiążek. To nie tylko pięknie zachowane wakacyjne wspomnienia ale też świetne pomysły prezentowe

Ryszard
22.04.2024

Wykonałem i zrealizowałem 25 projektów fotoksiążek. Myślę, że ta ilość świadczy o moim zadowoleniu z jakości. Wcześniej zamawiałem setki zdjęć a na półkach z albumami brakowało miejsca. Ponadto od kilku lat zamawiam kalendarze wg własnego projektu oraz fotoobrazy i kubki ze zdjęciami wnuków. Obecnie wykonuję z każdego wyjazdu urlopowego fotoksiążki w formie reportażu. Zajmuje mi to od dwóch do czterech miesięcy a fotoksiążki mają od 100 do 160 stron. Po otrzymaniu książki wchodzę na stronę "Uwolnij kolory", otwieram projekt i robię zrzuty ekranu, by mieć na swoim komputerze projekt w formie cyfrowej. Jest to słaba jakość. Byłbym wdzięczny za podpowiedź, jak można by tą jakość poprawić. Jeżeli mógłbym pomarudzić to brakuje mi możliwości automatycznego numerowania stron oraz trochę większej ilości czcionek.

Jol
20.04.2024

Album całościowo wygląda świetnie! Jakość okładki, stron ,zszycia albumu bez zarzutu. Jakosc koloru, ostrość zdjec (oczywiste ,ze zależna od jakosci ładowanych zdjęć) po wydruku bardzo zadowala .

Top