Fotokalendarz trójdzielny i jednodzielny

personalizacja Twoimi zdjęciami i tekstami

wysoka jakość zdjęcia na papierze fotograficznym

jedno lub trzy kalendaria

przesuwane okienko do zaznaczania dnia

atrakcyjne kolorowe szablony

REALIZACJA W 4-5 dni roboczych + dostawa

ROZMIARY FOTOKALENDARZY

WYBIERZ DARMOWY SZABLON

Fotokalendarz trójdzielny i jednodzielny - OPINIE

Dodaj opinię +
Czytaj więcej
Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Publikujemy tylko wybrane opinie - te, które będą dla ciebie najbardziej pomocne w podjęciu decyzji.
Ocena

Średnia ocena 5
na podstawie 1 recenzji

5 gwiazdek
1
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Kalendarz z własnym zdjęciem. Na ścianę!

Lubisz planować przyszłość? A do tego masz jedno ulubione zdjęcie? Połącz to w jedno i stwórz fotokalendarz trójdzielny lub fotokalendarz jednodzielny w kilka chwil! I ciesz się nim przez cały rok.

To nowość w naszej ofercie, a jednocześnie doskonale dopracowana wersja fotokalendarza, który idealnie nada się dla fanów takiego właśnie formatu. Zwolennicy fotokalendarza trójdzielnego znajdą tutaj to, za co kochają ten produkt. Trzy kalendaria: na obecny miesiąc, poprzedni i następny, a do tego miejsce na własne zdjęcie!

Z kolei fani kalendarza jednodzielnego znajdą swój ulubiony produkt w najwyższej fotograficznej jakości, z jednym kalendarium poniżej głównej fotografii. Teraz nie musisz wybierać spośród dostępnych wzorów kalendarzy, możesz zaprojektować swój własny fotokalendarz, z ulubionym zdjęciem lub kolażem z kilku zdjęć. Dlaczego taki fotokalendarz jest wyjątkowy? Ponieważ jego plecki są z papieru fotograficznego, a Twoje zdjęcia naświetlane tak samo jak odbitka dużego formatu! Na kalendariach z kolei masz trochę miejsca na odręczne notatki, plany i przypomnienia. 

Fotokalendarz trójdzielny czy fotokalendarz jednodzielny?

Ty wybierasz, jaki fotokalendarz chcesz powiesić na swojej ścianie. Ty także decydujesz, jakie zdjęcie na nim się znajdzie. My z kolei gwarantujemy najwyższą jakość wykonanie Twojego fotokalendarza.

Zdecyduj się, czy chcesz stworzyć swój fotokalendarz trójdzielny ze zdjęciem, czy też fotokalendarz jednodzielny, także z Twoją fotografią. Następnie wybierz jeden z kilku dostępnych szablonów. Nie musisz przeszukiwać setek szablonów. Dla Twojej wygody przygotowaliśmy kilka idealnych wzorów fotokalendarzy, by jeszcze szybciej stworzyć i zamówić kalendarz ścienny na nowy rok.

Teraz tylko wybierz sposób dostawy, opłać zamówienie i już za kilka dni ciesz się nowym, personalizowanym planerem na kolejny rok.

Top