Fotokalendarz trójdzielny i jednodzielny

personalizacja Twoimi zdjęciami i tekstami

wysoka jakość zdjęcia na papierze fotograficznym

jedno lub trzy kalendaria

przesuwane okienko do zaznaczania dnia

atrakcyjne kolorowe szablony

REALIZACJA W 3 dni robocze + dostawa

ROZMIARY FOTOKALENDARZY

WYBIERZ DARMOWY SZABLON

Fotokalendarz trójdzielny i jednodzielny - OPINIE

Dodaj opinię +
Czytaj więcej
Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.
Ocena

Średnia ocena 5
na podstawie 1 recenzji

5 gwiazdek
1
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Kalendarz z własnym zdjęciem. Na ścianę!

Lubisz planować przyszłość? A do tego masz jedno ulubione zdjęcie? Połącz to w jedno i stwórz fotokalendarz trójdzielny lub fotokalendarz jednodzielny w kilka chwil! I ciesz się nim przez cały rok.

To nowość w naszej ofercie, a jednocześnie doskonale dopracowana wersja fotokalendarza, który idealnie nada się dla fanów takiego właśnie formatu. Zwolennicy fotokalendarza trójdzielnego znajdą tutaj to, za co kochają ten produkt. Trzy kalendaria: na obecny miesiąc, poprzedni i następny, a do tego miejsce na własne zdjęcie!

Z kolei fani kalendarza jednodzielnego znajdą swój ulubiony produkt w najwyższej fotograficznej jakości, z jednym kalendarium poniżej głównej fotografii. Teraz nie musisz wybierać spośród dostępnych wzorów kalendarzy, możesz zaprojektować swój własny fotokalendarz, z ulubionym zdjęciem lub kolażem z kilku zdjęć. Dlaczego taki fotokalendarz jest wyjątkowy? Ponieważ jego plecki są z papieru fotograficznego, a Twoje zdjęcia naświetlane tak samo jak odbitka dużego formatu! Na kalendariach z kolei masz trochę miejsca na odręczne notatki, plany i przypomnienia. 

Fotokalendarz trójdzielny czy fotokalendarz jednodzielny?

Ty wybierasz, jaki fotokalendarz chcesz powiesić na swojej ścianie. Ty także decydujesz, jakie zdjęcie na nim się znajdzie. My z kolei gwarantujemy najwyższą jakość wykonanie Twojego fotokalendarza.

Zdecyduj się, czy chcesz stworzyć swój fotokalendarz trójdzielny ze zdjęciem, czy też fotokalendarz jednodzielny, także z Twoją fotografią. Następnie wybierz jeden z kilku dostępnych szablonów. Nie musisz przeszukiwać setek szablonów. Dla Twojej wygody przygotowaliśmy kilka idealnych wzorów fotokalendarzy, by jeszcze szybciej stworzyć i zamówić kalendarz ścienny na nowy rok.

Teraz tylko wybierz sposób dostawy, opłać zamówienie i już za kilka dni ciesz się nowym, personalizowanym planerem na kolejny rok.

Top