❗Zamów fotoksiążkę szkolną do 15.06. aby zdążyć przed końcem roku szkolnego👩🎓 Do niedzieli darmowa dostawa z GLS od 89 zł 🚗
Szybko, sprawnie kolory super!
Polecam "Uwolnij kolory". Robiłam fotoksiążkę, program jest łatwy i intuicyjny, każdy sobie z nim poradzi. Fotoksiążka wyszła lepiej niż się spodziewałam. Obdarowana osoba bardzo zadowolona a o to przecież chodziło.
Jestem zaskoczona rzetelnością, odpowiedzialnością i dbałością o klienta. Muszę to napisać: spóźnienie w wysyłce o kilka godzin!!!! Nie o kilka dni jak inni tylko raptem kilka godzin i natychmiastowe przeprosiny rekompensata . Przepiękny album, kontakt natychmiastowy, reakcja na meil natychmiastowa. Polecam , polecam i polecam . !!!
Kolejna starannie wydrukowana fotoksiążka. Przepiękne odwzorowania kolorystyczne, doskonałe zabezpieczenie do transportu. Z przekonaniem polecam korzystanie z usług Firmy Uwolnij Kolory, bo warto...
Co roku zamawiam kalendarze i odbitki do albumu. Zawsze jestem bardzo zadowolona z jakości i ceny.
Wszystko OK, polecam
Bardzo szybka realizacja, jakość produktu doskonała. Jak dla mnie wszystko super!
Jak zawsze rewelacyjnie:)
Szybko sprawnie, precyzyjnie. Brawo. Nic dodać nic ująć. Korzystam od dawna i dużo. Ciąg dalszy nastąpi, w planach mam jeszcze wiele fotoksiążek. Pozdrawiam Anna Nuckowska
Polecam bardzo serdecznie. Kolejny raz korzystam z tej strony i nie ostani. Jakość świetna, kreator do tworzenia produktu bardzo intuicyjny.
Zdjęcia piękne - polecam.
W tej firmie zamówiłam kolejny foto album. Wielką zaletą jest łatwe projektowanie, własny pomysł, i dowolny czas na zakończenie projektu. Cena raczej przystępna, częste promocje, i szybka usługa. Pierwsza foto książka bez zastrzeżeń, odpowiednie kolory, bez przyciemnienia zdjęć. Polecam
Korzystam od wielu lat i jak zawsze dostaję to czego oczekuję , szybka , sprawna wysyłka, polecam zdecydowanie
Zamówiłam fotoksiążkę ze zdjęciami za cały rok - wyszła rewelacyjna! Jestem zadowolona z zakupu i na pewno go powtórzę :) Przesyłka dotarła na czas, była bardzo dobrze zabezpieczona. Polecam!
Bardzo gorąco polecam foto książkę! Extra pamiątka i doskonały prezent! Dobry kontakt i szybka realizacja!
Serdecznie polecam
Bardzo profesjonalna obsługa i wykonanie, polecam.
Super jakoś zdjęć. Szybka wysyłka. Polecam :)