❗Zamów fotoksiążkę szkolną do 18.06. aby zdążyć przed końcem roku szkolnego👩🎓
Jest ok
Bardzo dobry jakościowo produkt. Co roku wybieram Uwolnij kolory za jakość i cenę. Nigdy się nie zawiodłam. Polecam
Od kilku lat zamawiamy kalendarze dla całej rodziny. Powiedzieć wysoka jakość produktu, to jakby nic nie powiedzieć. Bardzo ładne odwzorowane kolory, duża liczba szablonów, bardzo dobrej jakości papier, szybka dostawa.....wszystko to sprawie, że nie szukam innej firmy, tylko od razu zamawiamy tutaj…polecam każdemu. Porządna firma.
Zamówiłam jeden po drugim, oba cudne,cena bardzo przystępna!!!
Od lat korzystam pewny, że dostanę super jakość. Polecam.
Jestem bardzo zadowolona. Zostaję stałym klientem
Można się uzależnić od różnych używek ale można się też uzależnić od tworzenia albumów już po pierwszym razie! Od lipca 2025 stworzyłam już 4 albumu i kolejne 2 tworzę! Jakość albumów jest nie do opisania. Pamiątka dla naszych dzieci - na wieki! Największą zaletą jest to, że pozwala opowiedzieć historię – nie tylko pokazać fotografie, ale też emocje, momenty i wspomnienia. Dla mnie to jedna z najlepszych form zachowania ważnych chwil, dużo bardziej „żywa” niż zdjęcia trzymane wyłącznie w telefonie lub na dysku.
Kalendarz zgodny z zamówieniem, ładny, ale dodatkowo kupiłam sugerowane opakowanie i jest kompletnie do niczego. Kalendarz chyba należałoby zwinąć w rulon do tego opakowania a jest z grubego papieru i zwinąć się raczej nie da. Po co sugerować więc na stronie cos, co jest do wyrzucenia? za to odjęłam gwiazdkę
Jak zawsze można liczyć na perfekcyjną obsługę. Zamówione kalendarze są przepiękne, starannie wykonane i szybko wysłane, mimo okresu przedświątecznego. Polecam!
Sprawnie i szybko zrealizowane zamówienie kalendarza a-3
zamawiam kalendarze już kolejny raz, polecam, bardzo dobra jakość i szybka realizacja
Piękne kalendarze i szybka dostawa
Witam daje 5 gwiazdek ponieważ mój foto kalendarz jest MEGA. Bardzo szybka dostawa. W czwartek zamówiłam a w poniedziałek już się cieszyłam swoim kalendarzem. Zdjęcia super duże widoczne cyfry nazwy a co najlepsze sama mogłam to sobie zaprojektować jak tylko chciałam. Mega tanio i są rabaciki już za samo polecenie. Polecam wszystkim ja napewno jeszcze nie raz coś zamówię
Raz że wszystko jest na dobrym papierze to dwa w bardzo dobrej jakości więc z czystym sumieniem polecam!
Zamawiam fotoksiążki od lat, co roku na podsumowanie najważniejszych wydarzeń. Robię z nich prezenty, zamawiam dla siebie i rodziny. Nie ma lepszej firmy, która w tak atrakcyjnej cenie i rewelacyjnej jakości wykonuje swoje produkty. Bardzo miła obsługa, reakcja na każdą prośbę, wspaniałe podejście do klienta. Polecam każdemu!
Co roku zamawiam tu kalendarze i jak co roku jestem bardzo zadowolona. Polecam
Jestem bardzo zadowolona, szybka realizacja projektu i wysyłka!!! Polecam!!!
Polecam, szybka realizacja i szybka wysyłka, mimo że zamówione tuż przed świętami