Odbitki XXL

Wybierz format

30x40pion
40x30poziom
40x60pion
60x40poziom
50x70pion
70x50poziom
60x80pion
80x60poziom
70x100pion
100x70poziom

Wybierz papier

Satynowy
wgraj zdjęcia>

Dodatki

Czas realizacji

3-4 dni robocze + dostawa czytaj więcej

Korekcja kolorystyczna zdjęć

Korekcja kolorystyczna zdjęć poprawi jakość Twoich fotografii.

Opcję tę znajdziesz i aktywujesz w koszyku.

  • Dopasowuje wartości tonalne zdjęcia: rozjaśni zbyt ciemne zdjęcia oraz przyciemni te prześwietlone
  • Wyrównuje kontrast
  • Poprawia też nasycenie kolorów oraz balans bieli

EFEKTY KOLORYSTYCZNE

Jeśli Twoje zdjęcia wydają Ci się zbyt standardowe, masz możliwość skorzystania z darmowych filtrów kolorystycznych dostępnych w aplikacji online. Teraz Twoje zdjęcia mogą być czarno-białe, sepia lub w stylowej kolorystyce. Pobaw się efektami i uzyskaj nowy charakter Twoich zdjęć za pomocą jednego kliknięcia myszki w aplikacji.

Odbitki XXL - OPINIE

Dodaj opinię +
Czytaj więcej
Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Publikujemy tylko wybrane opinie - te, które będą dla ciebie najbardziej pomocne w podjęciu decyzji.
Ocena

Średnia ocena 5
na podstawie 1 recenzji

5 gwiazdek
1
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Odbitki wielkoformatowe na Twoją ścianę

Masz wspomnienia, które są na tyle wyjątkowe, że zasługują na specjalne wyróżnienie? Wywołaj je jako zdjęcia wielkoformatowe na ścianę, lub do ramki. Odbitki XXL to doskonały pomysł na aranżację Twojego biura, domu, czy mieszkania.

Zdjęcia wielkoformatowe stają się coraz popularniejszą opcją na zachowanie najlepszych wspomnień, idealnie trafionych kadrów, czy też widoków, które mają nastrajać nas optymistycznie na każdy kolejny dzień. Takie zdjęcia w dużym formacie często wieszane są na ścianach, czy też ustawiane w ramkach na biurkach, stolikach czy regałach. To doskonała dekoracja każdego pomieszczenia.

Zdjęcia dużego formatu mają tę przewagę nad zwykłymi odbitkami, że doskonale widać na nich szczegóły uchwycone w obiektywie aparatu, idealnie odzwierciedlają to, co chcieliśmy zachować, a dodatkowo… już z daleka zachwycają. To potrafią zrobić tylko odbitki XXL.

Wywoływanie zdjęć wielkoformatowych

Na naszej stronie możesz zamówić odbitki XXL w aż 10 formatach, od mniejszych do naprawdę tych w wielkich rozmiarach. Dla osób, które chcą tylko trochę powiększyć swoje wspomnienia, polecamy odbitki 30x40 cm, odbitki 40x30 cm, odbitki 40x60 cm i odbitki 60x40 cm. Z kolei ci, co chcą mieć u siebie w domu naprawdę duże zdjęcia wielkoformatowe powinni wybrać odbitki 50x70 cm, odbitki 70x50 cm, odbitki 60x80 cm, odbitki 80x60 cm, odbitki 70x100 cm lub odbitki 100x70 cm. Każdą z tych odbitek możesz zamówić już od 1 sztuki i każda pięknie ozdobi Twój dom, mieszkanie czy też biuro.

Zdjęcia dużego formatu - na każdą ścianę

Wywoływanie zdjęć wielkoformatowych nigdy nie było tak łatwe. Teraz, dzięki naszej stronie internetowej, swoje odbitki XXL zamówisz bez wychodzenia z domu. Wystarczy tylko, że wybierzesz interesujący Cię format, dodasz swoje zdjęcia (czy też jedno, wyjątkowe zdjęcie), opłacisz zamówienie i… za kilka dni odbierzesz swoje wielkoformatowe zdjęcia.

Co ważne, zamawiając odbitki XXL z naszej strony, masz pewność wysokiej jakości wydruku, żywych, mocno nasyconych kolorów. Twoje zdjęcia wielkoformatowe wydrukowane zostaną na półmatowym, satynowym papierze, w jednym z kilku efektów kolorystycznych, które możesz wybrać zamawiając swoje odbitki XXL. Wybierz więc ten jeden wyjątkowy widok, albo wyjątkowe ujęcia z ważnej dla Ciebie okazji i zamówi zdjęcia wielkoformatowe na ścianę lub do ramki i ciesz się swoimi najlepszymi wspomnieniami.

Top