fotokalendarz

13 kart, a na każdej Twoje zdjęcie

pełna personalizacja: Twoje zdjęcia, opisy i dekoracje

zaznaczanie Twoich wydarzeń

bogaty wybór gotowych szablonów

pudełko prezentowe jako dodatek

REALIZACJA W 1-2 dni robocze + dostawa

ROZMIARY FOTOKALENDARZY

BIURKOWY A5

28,90 zł

A3 POZIOM

38,90 zł

POPULARNY
A3 PION

38,90 zł

A4 PION

35,90 zł

A4 POZIOM

35,90 zł

WYBIERZ DARMOWY SZABLON

Fotokalendarz - OPINIE

Dodaj opinię +
Czytaj więcej
Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Publikujemy tylko wybrane opinie - te, które będą dla ciebie najbardziej pomocne w podjęciu decyzji.
Ocena

Średnia ocena 5
na podstawie 189 recenzji

5 gwiazdek
186
4 gwiazdki
2
3 gwiazdki
1
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Najczęstsze pytania

1. Ile kosztuje zrobienie kalendarza ze zdjęciem?

Fotokalendarz kosztuje już od 28,90 zł. Cena zależy od jego formatu.

2. Jak zrobić kalendarz ze swoim zdjęciem?

Na stronie www.uwolnijkolory.pl wystarczy wybrać fotokalendarz, wgrać zdjęcia, dodać je do poszczególnych miesięcy i gotowe. Teraz zostaje tylko opłacić zamówienie i czekać na dostawę.

3. Czego potrzebuję do zaprojektowania fotokalendarza?

Kilku zdjęć i… trochę wolnego czasu. Fotokalendarz zaprojektujesz zarówno z komputera, jak i z telefonu. Możesz to zrobić poprzez stronę internetową lub za pomocą aplikacji Uwolnij Kolory. Nie musisz instalować żadnego programu do projektowania fotokalendarza, wszystko zrobisz w kreatorze online.

Fotokalendarz dla Ciebie

Twoje wspomnienia i plany w jednym miejscu? Poznaj fotokalendarz, który spersonalizujesz jak chcesz, a który będzie dla Ciebie powrotem do wspomnień i planerem na kolejne miesiące. Fotokalendarz to niezbędny element wyposażenia biura czy domu. Obojętne, czy żyjesz według ściśle zaplanowanych wydarzeń, czy też dajesz się ponieść fantazji, raczej nie wyobrażasz sobie tego, by nie wiedzieć jaki jest dzień, tydzień, czy miesiąc. A fotokalendarz ma jeszcze jedną zaletę. Jest kalendarzem ze zdjęciem, który możesz zaprojektować jak chcesz, a to znaczy, że patrząc na niego każdego dnia, może Cię inspirować, wywoływać miłe wspomnienia lub motywować.

Wybierz swój rodzaj fotokalendarza 2024

Każdy z nas ma inne preferencje i inne potrzeby. Każdy też potrzebuje, by kalendarz ze zdjęciem zawiesić lub postawić w innym miejscu. Dlatego też możesz wybrać jeden z wielu formatów fotokalendarza na kolejny rok. Zamawiając fotokalendarz na naszej stronie możesz wybrać jeden z sześciu formatów: fotokalendarz A3 poziom, fotokalendarz A3 pion, fotokalendarz A4 poziom, fotokalendarz A4 pion, fotokalendarz XL lub fotokalendarz biurkowy. Każdy z nich jest inny, ale każdy możesz tak samo personalizować, dodając do niego swoje zdjęcia, zaznaczając najważniejsze daty i święta. Dla każdego dostępnych jest też mnóstwo darmowych, uniwersalnych szablonów fotokalendarzy, wśród których z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

A może kalendarz trójdzielny?

Tradycyjny fotokalendarz posiada 13 stron, na których każdy z miesięcy ma osobną kartę, a całość dopełnia okładka. Na każdej ze stron możesz zmieścić swoje zdjęcie lub kolaż ze zdjęć i osobne kalendarium dla każdego z miesięcy. Ale może zamiast takiego układu wolisz inny, jednostronicowy? Poznaj nasze fotokalandarze trójdzielne i jednodzielne. To wyjątkowe, jedno zdjęcie (lub kolaż) i kalendarium, które po każdym miesiącu możesz oderwać. Od Ciebie tylko zależy, czy zdecydujesz się na trzy kalendaria w kalendarzu trójdzielnym, czy na jedno, w kalendarzu jednodzielnym.

Fotokalendarz szkolny

Większość kalendarzy zaczyna się, a jakże, w styczniu. Fotokalendarz na naszej stronie możesz rozpocząć od dowolnego miesiąca, a kolejne jedenaście pojawi się w nim automatycznie. To super rozwiązanie, gdy potrzebujesz kalendarza ze zdjęciem w środku roku. To też idealny pomysł na fotokalendarz szkolny, który będzie towarzyszył Ci przez cały rok nauki. W tym przypadku możesz też stworzyć fotokalendarz z szablonami dziecięcymi, bo wiadomo, że rok szkolny dotyczy głównie dzieci… i nauczycieli. Takie szablony idealnie sprawdzą się też jako prezent dla dziadków z okazji Dnia Babi i Dziadka, To przecież styczeń, czyli początek roku i czas na wymianę startego kalendarza.

Fotokalendarz podróżniczy

Tworzenie kalendarza ze zdjęciem to też świetny moment na podsumowanie roku na zdjęciach i stworzenie planu na kolejne miesiące. A gdyby tak na każdy miesiąc umieścić wspomnienia z podróży? A w kalendarium, które możesz spersonalizować dorzucić plany kolejnych wyjazdów? Dzięki wielu darmowym szablonom z łatwością zaprojektujesz fotokalendarz podróżniczy, by każdego dnia cieszyć swe oczy wspomnieniami z wypraw z rodziną czy znajomymi, a dodatkowo móc odliczać dni do kolejnego wyjazdu. Na jakikolwiek rodzaj fotokalendarza się nie zdecydujesz możesz być pewna, że zaprojektujesz coś wyjątkowego, personalizowanego i tylko dla Ciebie (lub bliskich).

Top