Fotopamiątka

fotopamiatka 20x20 z fotografia i dedykacja

pamiątka 20x20 z fotografią i dedykacją

szablony na wszystkie Twoje okazje

personalizacja zdjęciem i tekstem

twarda okładka z matowym wykończeniem

pudełko ozdobne jako dodatek

fotopamiatka 20x20 z fotografia i dedykacja

REALIZACJA W 5-6 dni roboczych + dostawa

WYBIERZ DARMOWY SZABLON

Fotopamiątka ze zdjęciem? Idealna na prezent

Szukasz wyjątkowego personalizowanego prezentu na konkretną okazję? Poznaj naszą fotopamiątkę okolicznościową, z której w kilka chwil stworzysz wyjątkowy prezent na chrzest czy komunię, list gratulacyjny, dyplom, czy też podziękowanie dla nauczyciela lub innej ważnej dla ciebie osoby. Możliwości jest tak wiele, że ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia...

Szablony ze zdjęciem lub bez

Pamiątka ze zdjęciem to możliwość pełnej personalizacji, wykorzystując przy tym nasze gotowe szablony, przygotowane na różne okazje. Nic nie stoi na przeszkodzie, by jednak Twoja personalizowana fotopamiątka ze zdjęciem miała zupełnie inny charakter. Każdy z szablonów możesz przecież przerobić na własne potrzeby, a personalizacja zdjęciem pozwala na bardzo wiele! Wypróbuj darmowy kreator i baw się jego możliwościami. Efekty swojej pracy zobaczysz już po kilku dniach!

Czym jest personalizowana fotopamiątka?

To cztery twarde strony w formacie 20x20 cm, które składają się niczym książka. Do Twojej dyspozycji jest każda ze stron, którą możesz zagospodarować swoimi zdjęciami, opisami, dodatkami. Dwie z nich stworzą okładkę, a dwie kolejne wnętrze Twojej fotopamiątki. Wybierz więc okazję, na którą chcesz zrobić personalizowaną fotopamiątkę z nadrukiem i baw się w projektanta. Zmieniaj tekst, dodawaj zdjęcia, wybieraj układy. Podaruj bliskim, współpracownikom, albo stwórz coś dla siebie.

Projektowanie online

Fotopamiątka jest też bardzo prosta w projektowaniu, a jej zamawianie nie zajmie wiele czasu. Jedyne co potrzebujesz to pomysł, kilka zdjęć (albo nawet jedno) i tekst, który chcesz w niej zamieścić. Wszystko zaprojektujesz całkowicie online, dzięki intuicyjnemu kreatorowi, który nie tylko z łatwością przeprowadzi Cię przez cały proces, ale także podpowie, gdy Twoje zdjęcie będzie słabej jakości. To jak? Tworzymy wspólnie fotopamiątkę ze zdjęciem?

Top