Fotopamiątka

fotopamiatka 20x20 z fotografia i dedykacja

pamiątka 20x20 z fotografią i dedykacją

szablony na wszystkie Twoje okazje

personalizacja zdjęciem i tekstem

twarda okładka z matowym wykończeniem

pudełko ozdobne jako dodatek

fotopamiatka 20x20 z fotografia i dedykacja

REALIZACJA W 4-5 dni roboczych + dostawa

WYBIERZ DARMOWY SZABLON

Fotopamiątka - OPINIE

Dodaj opinię +
Czytaj więcej
Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.
Ocena

Średnia ocena 5
na podstawie 1 recenzji

5 gwiazdek
1
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Fotopamiątka szkolna – dla ucznia i nauczyciela

Koniec roku szkolnego? A może wyjątkowa okazja w jego trakcie? Skorzystaj z naszej oferty i wypróbuj fotopamiątkę szkolną, która idealnie nada się jako personalizowana okładka na dyplom, oprawa do dyplomu, list gratulacyjny ze zdjęciem, czy też dyplom podziękowanie dla nauczyciela. To Ty zdecydujesz, z jakiej okazji wykonać fotopamiątkę szkolną, my tylko podpowiadamy pewne rozwiązania. Fotopamiątka na dyplom to właściwie sam dyplom, który może zastąpić ten tradycyjny, drukowany na zwykłym papierze. Fotopamiątka szkolna to dyplom ze zdjęciem, w którym umieścisz fotografię zwycięzcy konkursu, wyróżnionego ucznia, czy też grupy uczniów. A w jego środku zamieścisz specjalny tekst, który będzie dokładnie tym samym, co zwykły, jednostronny dyplom. Tylko oczywiście bardziej eleganckim!

Fotopamiątka na dyplom jest inna, ponieważ składa się z aż czterech stron: okładki i rozkładówki w środku, a całość składana jest jak książka w formacie 20x20 cm. Wyjątkowa oprawa, prawda? Najwyższa jakość wykonania, dbałość o szczegóły i pełna personalizacja sprawiają, że fotopamiątka szkolna zachwyci każdego, dla kogo zostanie wykonana.

Jeśli więc szukasz np. personalizowanego dyplomu zakończenia szkoły, listu gratulacyjnego ze zdęciem, podziękowań lub dyplomu na wyróżnienie lub udział w konkursie, to fotopamiątka szkolna jest właśnie dla Ciebie. A może chcesz podziękować wychowawcy, dyrekcji lub nauczycielowi? Z tej okazji też znajdziesz wzór na elegancki dyplom dla nauczyciela, który spersonalizujesz zdjęciami i dedykacją dla niego. Zamieść fotografię szkoły, klasy, wychowawcy i podaruj od serca. A może szukasz szkolnej fotopamiątki dla całej klasy? W naszych szablonach znajdziesz też wzory, w których zmieścisz zdjęcia każdej koleżanki i kolegi z klasy, a także wychowawcy. To znakomita pamiątka na koniec roku szkolnego, czy koniec jakiegoś etapu edukacji.

Fotopamiątka - dyplom to też super pomysł na pamiątkę dla dzieci, które kończą swoją przygodę z przedszkolem. Cała grupa w jednym miejscu, pamiątkowa dedykacja i zdjęcie z zakończenia edukacji. Do takiego eleganckiego dyplomu Twoje dziecko będzie wracało przez długie lata!

Top