Fotopamiątka Gratulacje dla licealisty

Wybierz format

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:

Dodatki

Czas realizacji

czytaj więcej

Zakończenie liceum w wyjątkowym stylu! 

Zakończenie liceum to przełomowy moment w życiu wielu młodych ludzi. Stojąc u progu dorosłości zostawiają za sobą dotychczasowy etap edukacji. Takie wydarzenie zasługuje na wyjątkowy upominek. Po niemal 12 latach nauki wszystkie notatki, zeszyty i podręczniki w końcu wylądują na dnie szuflady. W przededniu matury warto poświęcić chwilę na celebrację tego momentu i docenienie całego wysiłku włożonego w naukę przez te wszystkie lata. Pomoże Ci w tym szablon “Gratulacje dla licealisty”, który stanowi idealny prezent na właśnie tę okazję! 

Egzamin dorosłości ze wspomnień! 

Przez lata nauki w  liceum każdy z uczniów stworzył wyjątkowe wspomnienia związane ze szkołą. Warto uchwycić namiastkę tych przeżyć podczas rozdania świadectw maturalnych. Pomysłowo wykonana fotopamiątka “Gratulacje dla licealisty” to personalizowany podarunek, w którym możesz zawrzeć wyjątkowe życzenia oraz zdjęcie absolwenta. Zaprojektuj upominek, który będzie nie tylko miłym gestem, ale też cenną pamiątką na całe życie

Podoba ci się ten szablon? udostępnij!

Fotopamiątka - OPINIE

Dodaj opinię +
Czytaj więcej
Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.
Ocena

Średnia ocena 5
na podstawie 1 recenzji

5 gwiazdek
1
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Top