Fotopamiątka Dyplom sportowy

Wybierz format

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:

Dodatki

Czas realizacji

czytaj więcej

Sezon na wspominanie czas, start! 

Sezon sportowy chyli się ku końcowi, a Ty szukasz wyjątkowego prezentu dla swojej drużyny lub trenera? Nasz szablon “Dyplom sportowy” to idealna propozycja na właśnie taką okazję. Ten wyjątkowy upominek to wyraz uznania dla wyróżniających się osiągnięć w konkursach sportowych, który z pewnością zrobi wrażenie na każdym sportowcu i trenerze. To idealny prezent na zakończenie sezonu lub nap inny ważny sportowy moment.

Wspomnienia w sportowych barwach 

Szablon “Dyplom sportowy” został zaprojektowany z myślą o wszystkich zawodnikach, którzy oddają swojej pasji całe serce. Zastosowane żywe i intensywne kolory idealnie nawiązują do sportowych emocji i atmosfery, a także wprowadzają element radości i pozytywnej energii. Znajdziesz tu miejsce na zdjęcie każdego członka drużyny, jak i trenera. Wykorzystana kolorystyka oraz dynamiczne kształty sprawią, że dyplom będzie wyjątkową pamiątką na lata. 

Podoba ci się ten szablon? udostępnij!

Fotopamiątka - OPINIE

Dodaj opinię +
Czytaj więcej
Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.
Ocena

Średnia ocena 5
na podstawie 1 recenzji

5 gwiazdek
1
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Top