Fotopamiątka Dyplom dla dzieci

Wybierz format

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:

Dodatki

Czas realizacji

czytaj więcej

Pamiątka na 6! 

Konkurs piosenki, tańca a może nagroda za wzorowe wyrecytowanie wiersza? Niezależnie od okazji należy doceniać każde dziecko, które pragnie rozwijać swoją wiedzę, czy umiejętności! A w tej roli świetnie sprawdzi się szablon “Dyplom dla dzieci”, który nie tylko wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego, ale też stanie się pamiątką na lata, do której z wielkim sentymentem będzie powracać w przyszłości. 

Dyplom w nowej odsłonie

Rozwijanie swojej wiedzy, czy umiejętności to cecha, którą należy pielęgnować w dzieciach. Mały człowiek, który jest ciekawy świata na pewno doceni każdą formę uznania dla jego zainteresowań. Szablon “Dyplom dla dzieci” to idealna propozycja na zastąpienie zwykłych, drukowanych dyplomów, które szybko zawieruszą się w dziecięcym pokoju. Stwórz wyjątkową pamiątkę, dzięki której maluch będzie  przez lata pamiętał o swoich osiągnięciach. Ciepłe i wesołe kolory, użyte w tym szablonie, z całą pewnością zwrócą uwagę dziecka, ale też wywołają uśmiech na jego twarzy. 

Podoba ci się ten szablon? udostępnij!

Fotopamiątka - OPINIE

Dodaj opinię +
Czytaj więcej
Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.
Ocena

Średnia ocena 5
na podstawie 1 recenzji

5 gwiazdek
1
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Top