Fotopamiątka Kolorowe kredki

Wybierz format

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:

Dodatki

Czas realizacji

czytaj więcej

Szkolne wspomnienia narysowane kredką

Szkolne wspomnienia składają się z całej gamy kolorów! Klasowe wycieczki, zabawy z rówieśnikami, długie przerwy - w jakich barwach je wspominasz? A może Twoja pociecha stawia właśnie pierwsze kroki na edukacyjnej ścieżce? Uchwyć najpiękniejsze kolory wspomnień ze szkolnej ławki w fotopamiątce “Kolorowe kredki”, która idealnie wyeksponuje barwy szkolnych przygód.  

Szablon pełen kolorów 

Jaki kolor mają wspomnienia ze szkolnych lat? Bez względu na to o czym pomyślisz, na pewno do głowy przychodzą Ci jasne, wesołe i nasycone barwy. Taki jest też ten szablon! Nie zabraknie w nim elementów kojarzonych ze szkołą, takich jak flamastry, linijki i oczywiście kredki, które towarzyszą uczniom niemal każdego dnia. Tworzą one idealną  kompozycję, na tle której umieścisz zdjęcia kolegów i koleżanek z klasy! 

Zamknij szkolne wspomnienia w fotopamiątce!  

Fotopamiątka “Kolorowe kredki” to wyjątkowy format do utrwalenia wspomnień ze szkolnej ławki. Zachowaj je w formie poręcznej pamiątki.

Podoba ci się ten szablon? udostępnij!

Fotopamiątka - OPINIE

Dodaj opinię +
Czytaj więcej
Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.
Ocena

Średnia ocena 5
na podstawie 1 recenzji

5 gwiazdek
1
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Top