Fotopamiątka

pamiątka 20x20 z fotografią i dedykacją

szablony na wszystkie Twoje okazje

personalizacja zdjęciem i tekstem

twarda okładka z matowym wykończeniem

pudełko ozdobne jako dodatek

REALIZACJA 4 DNI ROBOCZE + czas dostawy

WYBIERZ DARMOWY SZABLON

Fotopamiątka ze zdjęciem? Idealna na prezent

Szukasz wyjątkowego, personalizowanego prezentu na konkretną okazję? Poznaj fotopamiątkę okolicznościową, z której w kilka chwil stworzysz wyjątkowy prezent na chrzest czy komunię, list gratulacyjny, dyplom, czy też podziękowanie dla nauczyciela lub innej osoby. Możliwości jest tak wiele, że ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia.

Pamiątka ze zdjęciem to możliwość pełnej personalizacji, wykorzystując przy tym nasze gotowe szablony, przygotowane na różne okazje. Nic nie stoi na przeszkodzie, by jednak Twoja personalizowana fotopamiątka ze zdjęciem miała zupełnie inny charakter. Każdy z szablonów możesz przecież przerobić na własne potrzeby, a personalizacja zdjęciem pozwala na bardzo wiele!

Czym jest zatem personalizowana fotopamiątka? To cztery twarde strony w formacie 20x20 cm, które składają się niczym książka. Do Twojej dyspozycji jest każda ze stron, którą możesz zagospodarować swoimi zdjęciami, opisami, dodatkami. Dwie z nich stworzą okładkę, a dwie kolejne wnętrze Twojej fotopamiątki. Wybierz więc okazję, na którą chcesz zrobić personalizowaną fotopamiątkę z nadrukiem i baw się w projektanta. Zmieniaj tekst, dodawaj zdjęcia, wybieraj układy. Podaruj bliskim, współpracownikom, albo stwórz coś dla siebie.

Fotopamiątka jest też bardzo prosta w projektowaniu, a jej zamawianie nie zajmie wiele czasu. Jedyne co potrzebujesz to pomysł, kilka zdjęć (albo nawet jedno) i tekst, który chcesz w niej zamieścić. Wszystko zaprojektujesz całkowicie online, dzięki intuicyjnemu kreatorowi, który nie tylko z łatwością przeprowadzi Cię przez cały proces, ale także podpowie, gdy Twoje zdjęcie będzie słabej jakości. To jak? Tworzymy wspólnie fotopamiątkę ze zdjęciem?

Sprawdź terminy realizacji fotoksiążek szkolnych. Zamów by zdążyć na czas! ⏰ Szczegóły TUTAJ >>>
Top