Fotopamiątka Pamiątka dla młodej pary

Wybierz format

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:

Dodatki

Czas realizacji

czytaj więcej

Fotopamiątka dla młodej pary to super pomysł na niebanalny prezent na ślub dla przyjaciół, czy kogoś z rodziny. To nie tylko pamiątkowa karta, to przede wszystkim zrobiony od serca, w pełni personalizowany prezent.

Fotopamiątka na ślub została przygotowana z myślą o takich właśnie okazjach. Z miejscem na zdjęcie młodej pary, z dedykacją i… pełną personalizacją. Dzięki fotopamiątce na ślub masz pewność, że Twój prezent nie powtórzy się z prezentem innych gości. Dzięki naszemu kreatorowi online stworzysz wyjątkowe dzieło przeznaczone dla młodej pary. A szablon Pamiątka dla młodej pary tylko ułatwi Ci proces projektowania.

Fotopamiątka na ślub to cztery w pełni personalizowane, sztywne strony w formacie 20x20 cm, które możesz edytować jak tylko chcesz. Możesz zamieścić zdjęcie młodej pary, a także swoje życzenia, lub skorzystać z tych przygotowanych przez nas.

Pamiątka dla młodej pary to coś, po co państwo młodzi będą sięgali często, wspominając dzień swojego ślubu.

Podoba ci się ten szablon? udostępnij!

Fotopamiątka - OPINIE

Dodaj opinię +
Czytaj więcej
Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.
Ocena

Średnia ocena 5
na podstawie 1 recenzji

5 gwiazdek
1
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Top