Fotopamiątka Serce

Wybierz format

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:

Dodatki

Czas realizacji

czytaj więcej

Fotopamiątka ślubu dla pani młodej od przyszłego męża? Czemu nie! Skorzystaj z szablonu Serce i stwórz niezapomnianą, personalizowaną fotopamiątkę, którą wręczysz swojej przyszłej żonie, czy mężowi.

Stwórz na okładce kolaż z Waszych zdjęć, ułóż je w serce, a we wnętrzu dodaj kolejne zdjęcia i podpis, dedykację, czy słowa przysięgi małżeńskiej. I wręcz swojej drugiej połówce w dniu Waszego ślubu.

Fotopamiątka ślubu to cztery sztywne strony, składane jak książka. Wszystko to w formacie 20x20 cm, który idealnie komponuje się później na półce z książkami i który elegancko leży w dłoni, gdy obdarowany czy obdarowana sięga po fotopamiątkę.

A może masz inny pomysł na wykorzystanie fotopamiątki ślubnej w szablonie Serce? Proszę bardzo! Dzięki pełnej personalizacji możesz stworzyć kartę z życzeniami dla Państwa młodych, prezent na rocznicę ślubu, czy podziękowania, także dla rodziców. Personalizuj fotopamiątkę ślubną jak chcesz.

Podoba ci się ten szablon? udostępnij!

Fotopamiątka - OPINIE

Dodaj opinię +
Czytaj więcej
Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.
Ocena

Średnia ocena 5
na podstawie 1 recenzji

5 gwiazdek
1
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Top