Fotopamiątka Podziękowanie dla rodziców

Wybierz format

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:

Dodatki

Czas realizacji

czytaj więcej

Fotopamiątka ślubna dla rodziców? Proszę bardzo! Dzięki szablonowi Podziękowanie dla rodziców możesz stworzyć piękną pamiątkę ślubną, która będzie jednocześnie wspaniałym podziękowaniem dla Twoich rodziców, które otrzymają w trakcie Waszego ślubu.

Fotopamiątka w szablonie Podziękowanie dla rodziców to miejsce na Wasze zdjęcia i podziękowania, które chcecie skierować dla mamy i taty w tym szczególnym dla Was dniu. To w pełni personalizowane cztery strony, które możesz dowolnie edytować i stworzyć na nich arcydzieło.

To cztery sztywne karty w formacie 20x20 cm, składane niczym książka, wykonane w wysokiej jakości i w pełni personalizowane dzięki intuicyjnemu kreatorowi online.

Szablon Podziękowanie dla rodziców to subtelne, spokojne kolory i wzory, które stanowią idealne tło dla Twoich podziękowań, zdjęć czy życzeń. To wreszcie gotowa dedykacja dla rodziców, z której możesz skorzystać, lub którą możesz dopasować do siebie lub napisać ją całkiem na nowo.

Podoba ci się ten szablon? udostępnij!

Fotopamiątka - OPINIE

Dodaj opinię +
Czytaj więcej
Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.
Ocena

Średnia ocena 5
na podstawie 1 recenzji

5 gwiazdek
1
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Top