Fotopamiątka Superklasa

Wybierz format

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:

Dodatki

Czas realizacji

czytaj więcej

Super szablon dla super klasy! 

Czasem słowa nie wystarczą, by wyrazić wdzięczność za trud i wysiłek, które wychowawca włożył w rozwój swoich uczniów. Szukasz pomysłu na niepowtarzalny podarunek dla pedagoga? A może poszukujesz wyjątkowej pamiątki dla całej klasy? Fotopamiątka “Superklasa” to idealna propozycja na wyjątkowy upominek nie tylko dla nauczyciela, ale również samych uczniów! 

Ponadczasowa pamiątka ze szkolnych lat

Szablon “Superklasa” to połączenie jasnych kolorów, które stanowią idealne tło dla zdjęć uczniów z całej klasy. To prawdziwie niepowtarzalny podarunek, który zachwyci każdego pedagoga i stanie się wyjątkową pamiątką na lata. 

Dzięki temu produktowi każdy uczeń może poczuć się wyjątkowo i doceniony, a nauczyciel otrzyma upominek, który na zawsze będzie przypominał mu o jego wspaniałych osiągnięciach. Fotopamiątka “Superklasa” ponadczasowy prezent, który będzie cieszyć oko i serce na długie lata. To świetny pomysł na upominek na zakończenie roku szkolnego lub z innej okazji, który z pewnością zostanie zapamiętany na długo. 

Podoba ci się ten szablon? udostępnij!

Fotopamiątka - OPINIE

Dodaj opinię +
Czytaj więcej
Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.
Ocena

Średnia ocena 5
na podstawie 1 recenzji

5 gwiazdek
1
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Top