Fotopamiątka Pierwsza Komunia

Wybierz format

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:

Dodatki

Czas realizacji

czytaj więcej

Fotopamiątka z okazji I Komunii Świętej to idealny prezent dla dziecka z okazji tego wyjątkowego dnia. To cztery twarde strony, w pełni personalizowane, na zdjęcie dziecka, a także dedykację od rodziny.

Koniec z nudnymi kartkami z okazji I Komunii Świętej. Nie idź na łatwiznę i nie kupuj kartki dla dziecka w kiosku. Dzięki fotopamiątce I Komunii Świętej stworzysz prezent jedyny w swoim rodzaju, personalizowany i niepowtarzalny, w dedykowanym do tego szablonie.

Skorzystaj z szablonu fotopamiątki Pierwsza Komunia, w którym wystarczy, że dodasz dwa zdjęcie dziecka, czy też Wasze wspólne, a także podpiszesz się pod specjalnie przygotowanymi życzeniami i gotowe. 

Możesz oczywiście zawrzeć w fotopamiątce pierwszej Komunii Świętej także swoje własne życzenia od serca. Przecież to w pełni personalizowany prezent. My tylko przygotowaliśmy dla Ciebie inspirację.

Szablon fotopamiątki Pierwsza Komunia to delikatne zdobienia z kwiatów i liści, utrzymane w białej tonacji, uzupełnione niebieskim i zielonym kolorem. To ozdobione rogi wnętrza fotopamiątki, z miejscem na zdjęcie i życzenia w jej środku.

Poznaj fotopamiątkę I Komunii Świętej w szablonie Pierwsza Komunia i stwórz wyjątkowy prezent w formacie 20x20 cm, złożony z czterech personalizowanych stron. Drugiego takiego nie będzie!

Podoba ci się ten szablon? udostępnij!

Fotopamiątka - OPINIE

Dodaj opinię +
Czytaj więcej
Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.
Ocena

Średnia ocena 5
na podstawie 1 recenzji

5 gwiazdek
1
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Top