Fotopamiątka I Komunia

Wybierz format

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:

Dodatki

Czas realizacji

czytaj więcej

Fotopamiątka I Komunii Świętej jako prezent dla dziecka? Oczywiście! To wyjątkowa, przygotowana właśnie na tę okazję pamiątka, którą można wręczyć właśnie z tej okazji.

To cztery twarde strony, w rozmiarze 20x20 cm, składane jak książeczka. To pełna personalizacja, zarówno zdjęciami, jak i tekstami, a także masą innych dodatków.

Dla ułatwienia projektowania i zamawiania przygotowaliśmy szablon fotopamiątki I Komunii Świętej o nazwie I komunia. Znajdziesz w nim przygotowane strony, które wystarczy spersonalizować dwoma zdjęciami i zmienić nieco podpisy.

Do dyspozycji masz też gotowe życzenia dla dziecka, które przystępuje do pierwszej Komunii Świętej, ale każde słowo, czy wers możesz zmienić według własnego uznania.

Całość szablonu I Komunia utrzymana jest w jasne kolorystyce, ze złotymi akcentami, które nadają fotopamiątce pierwszej Komunii Świętej wyjątkowości i elegancji. Symbolika IHS czy gołębia ukierunkowuje szablon I Komunia właśnie na tę okazję.

Dodaj zdjęcia, podpisy i stwórz w kilka chwil fotopamiątkę I Komunii Świętej jako niepowtarzalny prezent dla dziecka.

Podoba ci się ten szablon? udostępnij!

Fotopamiątka - OPINIE

Dodaj opinię +
Czytaj więcej
Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.
Ocena

Średnia ocena 5
na podstawie 1 recenzji

5 gwiazdek
1
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Top