Fotopamiątka Pamiątka z Komunii

Wybierz format

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:

Dodatki

Czas realizacji

czytaj więcej

Pamiątka z Komunii to szablon dedykowany dla fotopamiątki z okazji I Komunii Świętej. To personalizowany, wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju prezent dla dziecka w tym szczególnym dniu.

To sztywne karty, zamykane jak książeczka, w formacie 20x20 cm, z których każdą ze stron możesz przygotować według swojego zamysłu. Możesz stworzyć własne tło, wykorzystać dodatki i oczywiście dodać zdjęcia i opisy.

Dla ułatwienia projektowania przygotowaliśmy szablon Pamiątka z Komunii, gdzie wystarczy tylko dodać kilka rzeczy, by mieć gotową fotopamiątkę z pierwszej Komunii Świętej. To delikatne kolory, z symboliką związaną z tym wyjątkowym dniem. Tło fotopamiątki stanowią kwiaty i liście, które idealnie uzupełniają główny przekaz, który chcesz zawrzeć w swym projekcie.

Wystarczy, że dodasz dwa zdjęcia, dopiszesz swoje życzenia, lub też skorzystasz z gotowych, przygotowanych przez nas. Oczywiście zmieniając imię dziecka i swój podpis. Fotopamiątka I Komunii Świętej jako niepowtarzalny prezent jest gotowa!

Zaprojektuj online i zamów prosto do domu. W szablonie Pamiątka z Komunii lub we własnym, stworzonym przez siebie.

Podoba ci się ten szablon? udostępnij!

Fotopamiątka - OPINIE

Dodaj opinię +
Czytaj więcej
Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.
Ocena

Średnia ocena 5
na podstawie 1 recenzji

5 gwiazdek
1
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Top