Fotoksiążka Podziękowania dla nauczyciela

Wybierz format

za 28 stron
+  za kolejną stronę (maks. 160 str.) 
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:

Dodatki

Czas realizacji

czytaj więcej

Prezent za cenny dar edukacji 

Jak podziękować nauczycielowi, który przez lata z pasją dzielił się swoją wiedzą, wzbudzając w uczniach chęć do odkrywania tego, co nieznane? Fotografie są bezcennym źródłem wspomnień, które zawsze wywołują w sercu przyjemne ciepło. Fotoksiążka Podziękowania dla nauczyciela będzie doskonałym prezentem na rozstaju edukacyjnych dróg. 

Jak docenić nauczycielski wysiłek?

Zawód nauczyciela wymaga nadludzkiej cierpliwości i zaangażowania. Jeśli na Twojej drodze pojawili się pedagodzy z prawdziwą pasją, podziękuj im za ciężką pracę w oryginalny sposób. Fotoksiążka Podziękowania dla nauczyciela to produkt, z którego stworzysz pamiątkę pełną cennych wspomnień. Podaruj je osobie, która przez lata kształtowała Twój chłonny umysł. 

Fotografie na tle czarnej tablicy szkolnej oraz w kontrastującej z nią bieli? Tak! Szablon wyeksponuje kadry, które wykonano w najpiękniejszych szkolnych latach. Podróże po starożytnym Egipcie czy literacka wyprawa do poprzednich epok – dziś już nic nie jest tak czarno-białe. Szablon uzupełnia tematyczna grafika, którą można dopełnić własnymi cytatami. 

Podoba ci się ten szablon? udostępnij!

Fotoksiążka - OPINIE

Dodaj opinię +
Czytaj więcej
Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Publikujemy tylko wybrane opinie - te, które będą dla ciebie najbardziej pomocne w podjęciu decyzji.
Ocena

Średnia ocena 5
na podstawie 631 recenzji

5 gwiazdek
618
4 gwiazdki
11
3 gwiazdki
2
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Top