Fotoksiążka Tablo przedszkolaka

Wybierz format

Wybierz liczbę stron

+  za kolejną stronę (maks. 160 str.) 
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:

Dodatki

Czas realizacji

czytaj więcej

Zakończenie przedszkola oznacza dla dziecka pierwsze poważne rozstanie. Smutek szybko zastępuje radość na myśl o przekroczeniu szkolnego budynku i rozpoczęciu nowego etapu edukacji. Zanim to jednak nastąpi, każdy maluch powinien otrzymać skromny podarunek, który będzie zachęcał do powrotu myślami w przedszkolne progi. Fotoksiążka Tablo przedszkolaka to doskonała propozycja dla wszystkich małych absolwentów. 

Grupowa fotka to standardowy pomysł na prezent, na który często decyduje się przedszkolna kadra organizująca zakończenie roku. Warto wyjść poza sztywne ramy i sprezentować maluchom fotoksiążkę pełną radosnych zdjęć. To oryginalny pomysł na pamiątkowy upominek, który o wiele lepiej sprawdzi się zamiast klasycznego zdjęcia w grupie. 

Szablon Tablo przedszkolaka to kolorowy i dynamiczny projekt, dzięki któremu każda fotka zyska swoistego charakteru. Motyw kolorowych dłoni i szlaczków nawiązuje tematyką do dziecięcych lat spędzonych w przedszkolnym gronie, a całości dopełniają barwne ramki. 

Podoba ci się ten szablon? udostępnij!

Fotoksiążka - OPINIE

Dodaj opinię +
Czytaj więcej
Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Publikujemy tylko wybrane opinie - te, które będą dla ciebie najbardziej pomocne w podjęciu decyzji.
Ocena

Średnia ocena 5
na podstawie 631 recenzji

5 gwiazdek
618
4 gwiazdki
11
3 gwiazdki
2
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Top