Fotoksiążka Szkolne inspiracje - kredki 3D

Wybierz format

Wybierz liczbę stron

+  za kolejną stronę (maks. 160 str.) 
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:

Dodatki

Czas realizacji

czytaj więcej

Szkolne wspomnienia kredką malowane 

Pamiętasz szkolne czasy, klasowe wycieczki, psikusy na przerwach? A może Twoja pociecha stawia właśnie pierwsze, nieśmiałe kroki na edukacyjnej ścieżce? Utrwal najlepsze wspomnienia i zaprojektuj własny album. Fotoksiążka Szkolne inspiracje – kredki 3D idealnie wyeksponuje kadry ze szkolnych przygód. 

Szablon ze szkolną energią 

Jaki kolor mają wspomnienia ze szkolnych lat? O czymkolwiek nie pomyślisz, do głowy przychodzą barwy przesycone energią. Taki jest właśnie ten szablon – w kolorach soczystej pomarańczy oraz intensywnego błękitu. Nie zabraknie na nim elementów tak dobrze kojarzonych ze szkołą – są tu papierowe samoloty, motyw trampek i oczywiście kredki, które przez lata kształtowały umiejętności manualne. Całość utrwalono na tle zeszytu w kratkę. Idealna kompozycja! 

Zapamiętaj szkolne lata jak najlepiej 

Fotoksiążka Szkolne inspiracje – kredki 3D sprawi, że powrót myślami do czasów ze szkolnej ławki będzie bardzo przyjemny. Zachowaj najlepsze kadry w tematycznej formie i wracaj do radosnych wspomnień przy każdej okazji. 

Podoba ci się ten szablon? udostępnij!

Fotoksiążka - OPINIE

Dodaj opinię +
Czytaj więcej
Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.
Ocena

Średnia ocena 4.9
na podstawie 425 recenzji

5 gwiazdek
406
4 gwiazdki
10
3 gwiazdki
2
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
7
Top