Fotoalbum Pamiętnik ciążowy

Wybierz format

Wybierz liczbę stron

*W naszej aplikacji możesz zaprojektować fotoalbum od min. 20 stron do max. 40 stron. W edytorze możesz dodawać lub usunąć strony.

+  za każde kolejne  strony (maks. 40 str.)
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
Pamiętnik ciążowy:

Chcesz zachować czas oczekiwania na dziecko w wyjątkowej formie? Chcesz móc wracać do najlepszych wspomnień co jakiś czas? Stwórz album ciążowy, w którym zmieścisz najlepsze ujęcia z tych wspaniałych dziewięciu miesięcy. Album ciążowy będę mamą – to fotoalbum, w którym fotografiami i opisami wyrazisz to co czujesz czekając na narodziny swojego potomka. To strony pełne miłości, radości i oczekiwań. To album ciążowy, który stanie się pierwszą pamiątka dla Twojego dziecka. Możesz zamieścić w nim nie tylko swoje zdjęcia z brzuszkiem, ale także zdjęcia dziecka z USG, a przede wszystkim opisać cały ten wyjątkowy czas, by móc później przez wiele lat wspominać ten okres. Jak zrobić album ciążowy? Stworzenie fotoalbumu ciążowego jest niezwykle proste. Wystarczy dodać swoje zdjęcia, opisy, zastosować dodatki dostępne w kreatorze i gotowe!

Dodatki

Inteligentna korekcja zdjęć+ 1zł/ szt.
Usunięcie logo z okładki i+10 zł

W cenie

Dodatki wybierzesz w koszyku, po stworzeniu projektu

Podoba ci się ten szablon? udostępnij!

Fotoalbum - OPINIE

Dodaj opinię +
Czytaj więcej
Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.
Ocena

Średnia ocena 4.9
na podstawie 17 recenzji

5 gwiazdek
16
4 gwiazdki
1
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Top