Personalizowany prezent na dzień babci - 5 pomysłów

Ledwie zdążyliśmy zakończyć maraton kupowania świątecznych prezentów, a już los stawia przed nami kolejne wyzwanie - Dzień Babci! Chcesz przygotować wyjątkowy prezent z tej okazji? Sprawdź nasze propozycje!

Oryginalny prezent na Dzień Babci

Każda z babć jest wyjątkowa - co do tego nie mamy żadnych wątpliwości! Dlatego też każda z nich zasługuje na równie unikatowy prezent. Wpisujesz w wyszukiwarkę frazę “prezent na Dzień Babci” i zasypuje Cię dłuuuga lista z mnożącymi się opcjami? Jest to odrobinę przytłaczające, prawda? Z doświadczenia wiemy, że najlepsze prezenty to te, które płyną prosto z serca. Warto też pamiętać, że siła tkwi w prostocie, dlatego spokojnie możesz wyłączyć wszystkie karty w przeglądarce i skupić się na tym wpisie - podpowiemy Ci, jak wyrazić swoją miłość w najprostszej formie.

Personalizowany prezent dla Babci

Prezent na Dzień Babci może stanowić duże wyzwanie. Zapewne nie tylko nasze babcie na pytanie o to, co chciałyby dostać w podarunku, odpowiadają, że wszystko już mają. Chociaż nie możemy im podarować niczego cenniejszego od naszej obecności, zawsze warto spróbować dać im coś, co sprawi, że będą odczuwać naszą bliskość każdego dnia. Zaprojektuj spersonalizowany kalendarz - unikatowy prezent na 365 dni, dzięki któremu będziesz towarzyszyć swojej babci każdego dnia!

Jeżeli na samą myśl o projektowaniu fotokalendarza zaczynasz myśleć o tym, jak dużo czasu i wysiłku będziesz na to potrzebować - możemy przerwać Ci już w tej chwili. Zobaczysz, że będziesz się przy tym świetnie bawić. Od czego zacząć? Od czegoś prostego - wybierz format fotokalendarza. Gotowe? Super! Czas przejść do sedna, czyli wyglądu. Jeżeli czujesz, że kreatywność nie jest Twoją najmocniejszą stroną - wybierz jeden z wielu dostępnych gotowych szablonów, dzięki którym nadasz kalendarzowi wyjątkowego charakteru. Jeżeli masz w głowie konkretny pomysł - nie ma problemu! Nasz kreator pozwoli na wcielenie Twojej wizji w życie! Pierwsze kroki już za Tobą, teraz najważniejsze - zdjęcia. Zapewne - jak wielu z nas - posiadasz fotki, które przywołują bardzo konkretne emocje i wspomnienia - koniecznie je wykorzystaj! Dzięki nim Twoja babcia będzie mogła przywoływać najlepsze, wspólne chwile każdego dnia. Chcesz sprawić, by Twój prezent był jeszcze bardziej wyjątkowy? Zaznacz w nim ważne daty z życia rodzinnego np. urodziny wszystkich wnucząt.

Prezent na Dzień Babci ze zdjęciem!

Prostota - w niej tkwi całe sedno. Czasami, przygotowując prezent od serca, warto postawić na najprostsze rozwiązanie. Większość z nas swoje zdjęcia przetrzymuje w pamięci telefonu lub komputera, jest to dla nas najwygodniejsza forma kolekcjonowania wspomnień. Starsi ludzie najczęściej cenią sobie ich tradycyjną, papierową postać. To właśnie one wzbudzają u dziadków największe wzruszenie i przywołują najpiękniejsze wspomnienia w trakcie przeglądania. Warto o tym pamiętać przygotowując prezent na Dzień Babci.

Prezent na Dzień Babci zrobiony samodzielnie

Nie jesteś fanem gotowych rozwiązań? Totalnie to rozumiemy! Dlatego naszą kolejną propozycją jest wyjątkowe DIY. Lubisz dobrze napisane powieści? Z okazji Dnia Babci możesz zostać autorem jednej z nich! Postaw na fotoksiążkę. Opowiedz historię swojej rodziny na minimum 28 stronach. Historia miłości Twoich dziadków, narodziny Twoich rodziców, ważne wydarzenia rodzinne - to wszystko możesz wzbogacić opisami i gotowe! Twoja fotoksiążka na pewno skradnie serce nie tylko babci, ale też Twoich bliskich!

Dzień Babci - pomysł na prezent

Jeżeli wcześniej opisane propozycje nie wpisują się w Twoje klimaty - nie przestawaj czytać! Mamy idealne rozwiązanie dla zwolenników praktycznych prezentów. Szukasz czegoś, co wzbudzi peany zachwytu, ale z drugiej strony nie będzie kurzyło się na półce? Sięgnij po fotokubek. Wybierz jeden z wielu szablonów, zamieść swoje zdjęcie, dodaj specjalny napis i gotowe. Teraz każdy łyk herbaty z rana będzie smakował Twojej babci o niebo lepiej!

A może by tak pójść na całość? Ubierz wasze wspólne wspomnienia w naprawdę wyjątkowy format! Zaprojektuj swój własny fotoobraz na płótnie. Pamiątka w tej postaci na pewno zrobi wrażenie na Twojej babci. Zmaluj swój pierwszy obraz w wielkim stylu i spraw swojej babci ogrom radości. Fotoobraz będzie stanowił unikatowy dodatek do wystroju domu. Dodatkowo Twoja babcia będzie mogła pochwalić się koleżankom, jak bardzo wyrosły jej wnuki! Na pewno niejedna z nich zachwyci się samym pomysłem, jak i wykonaniem tego prezentu. Pamiętaj, wyjątkowe wspomnienia wymagają jeszcze bardziej wyjątkowej oprawy, a taką zapewni Ci na 100% fotoobraz!

Decyzję o wyborze  prezentu na Dzień Babci pozostawiamy oczywiście Tobie. Jesteśmy pewni, że cokolwiek wybierzesz, z całą pewnością uszczęśliwisz obdarowaną. Pamiętaj, że niezależnie od Twojej decyzji, największym powodem do radości babci będzie pamięć i Twoja obecność w tym dniu.

Podziel się ze znajomymi:
Top