❗Zamów fotoksiążkę szkolną do 18.06. aby zdążyć przed końcem roku szkolnego👩🎓
Zamówiłam kalendarze dla siebie i dla babci, przepięknie wykonane solidna jakość druku jestem pod wielkim wrażeniem. POLECAM SERDECZNIE! Na pewno będę odwiedzać tę stronkę. :)
Szybko. Zdjecia dobrej jakości, papier tak samo. Gorąco polecam. Napewno nie raz jeszcze zamówię zdjecia.
Mam już cztery fotoksiążki. Krótko: UWOLNIJ KOLORY to pełen profesjonalizm, jakość wykonania (wbrew ostrzeżeniom, nawet zdjęcia gorszej jakości wychodzą idealnie), kolory, możliwości stosowania różnorakich ozdobień, trzcionek, słowem klucz do wyczarowania niezapomnianej klimatycznej pamiątki. Świetny pomysł na prezent i dla małego i dużego- sprawdzone! Polecam i gwarantuję niezapomniane wrażenia!
Serdecznie polecam. Fotoksiążka jest piękna
Kapitalny prezent, świetne wykonanie, bardzo dobra jakość wydruku. Samemu wszystko ustawiłem i wyszło super. Tradycyjne albumy się chowają. Polecam.
Foto obraz wygląda pięknie. Szybka dostawa. Pomocny kontakt ze sprzedającym. Polecam.
Jak zawsze perfekcyjnie:)
Wszystko spoczko. Zamawiam kalendarze co roku i wszystko super!
Najlepszy prezent dla dziadków i całej rodziny co roku na święta, 11 wnuków na 11 miesięcy i cała rodzina w grudniu <3 super jakość i czas realizacji!
Bardzo pozytywnie jestem zaskoczona szybkim terminem realizacji. Zamówione odbitki są bardzo dobrej jakości przy naprawdę korzystnych cenach, całość przesyłki starannie zabezpieczona, Polecam.
szybka usługa, świetna jakość, polecam
jestem zachwycona jakoscia wykonania i prostota tworzenia wlasnej od podstaw <3
Polecam, przy zamówieniu pokazywało mi że mam zdjęcia słabej jakości jednak są piękne! Konkurencyjne ceny!
Wszystko Ok. Bardzo szybka realizacja.
Zamawiam kalendarze od kilku lat. Super wykonanie, dobrze opakowane, dostawa w terminie. Polecam!
Bardzo dobra jakość wykonania. Fotoksiązka szybko dostarczona.
Profesjonalne wykonanie. Dobry, przyjazny program do projektowania stron kalendarza. Gorąco polecam.
Od wielu lat korzystam z oferty Uwolnij kolory. Zarówno fotoksiążki, kalendarze i zdjęcia. Jestem bardzo zadowolona i z jakości produktów i czasu realizacji zamówienie. Już wielu osobom poleciłam Waszą firmę i wszyscy są zadowoleni.