Kalendarz – zaplanuj nowy rok z Uwolnij Kolory

Drzwi za rokiem 2022 już dawno się zatrzasnęły, a przed Tobą nowe wyzwania i plany do realizacji. Chcesz w tym roku pracować jeszcze lepiej i osiągnąć jeszcze więcej? Zaprojektuj osobisty fotokalendarz, z którym uda Ci się zrealizować wszystkie tegoroczne plany krok po kroku! 

Sprytnie ogarnij chaos 

Natłok codziennych obowiązków bywa irytujący, zwłaszcza gdy już w połowie dnia wiesz, że zabraknie Ci doby do realizacji wyznaczonych celów. I nie chodzi wyłącznie o Twoje lekcje jogi czy silne postanowienie kupowania zdrowej żywności – jeśli masz na głowie opiekę nad potomstwem, obowiązują Cię także sztywne godziny zajęć dodatkowych, które niełatwo spamiętać. 

Żyj wygodniej! Zaprojektuj własny fotokalendarz, z którym nie umknie Ci nic ważnego. Zapoznaj się z ofertą Uwolnij Kolory i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Wolisz kalendarz ścienny, w którym możesz zapisywać najważniejsze rzeczy? A może kalendarz biurkowy, by mieć oko na wszystkie wydarzenia miesiąca? Dopasuj produkt do swoich preferencji i spędzaj każdy dzień bez obaw, że czegoś zapomnisz. 

Kalendarz dopasowany do Twoich potrzeb 

Nastały czasy, w których człowiek zewsząd otoczony jest elektroniką. Jej zadaniem jest ułatwianie codzienności. W Uwolnij Kolory także staramy się, by produkty odpowiadały na wszelkie Twoje oczekiwania, stąd pomysł na kalendarz trójdzielny z kolorowym szablonem. Możesz stworzyć go całkowicie od podstaw, nadając osobisty akcent w postaci zdjęć z własnej galerii. Wybierając fotokalendarz trójdzielny masz wgląd aż w trzy kalendaria, dzięki którym sprawnie będziesz organizować najbliższe plany – zarówno zawodowe, jak i te osobiste. 

Dla miłośników praktycznych produktów 

Nie lubisz za bardzo wybiegać w przyszłość i skupiasz się na tym, co tu i teraz? W takim razie kalendarz ścienny z oferty Uwolnij Kolory będzie dla Ciebie idealną propozycją. Wybierz terminarz w formacie A3 lub kalendarz jednodzielny, by widzieć wszystkie nadchodzące wydarzenia tego miesiąca. To praktyczne rozwiązanie dla osób, które sprawnie łączą obowiązki zawodowe z życiem prywatnym, jednak potrzeba im do tego ściennej „przypominajki”. 

Jak zaplanować nowy rok w swoim kalendarzu? 

Fotoprodukty z Uwolnij Kolory mają tę ogromną zaletę, że można je edytować tak, by dopasować do własnych potrzeb. Jeśli zależy Ci na tym, by ująć w kalendarzu kluczowe  terminy – śmiało! Możesz tego dokonać na etapie projektowania, nie tylko dodając ulubione zdjęcia, ale również oznaczając ważne daty. 

W ten sposób nie zapomnisz złożyć życzeń urodzinowych czy imieninowych osobom z najbliższego otoczenia, nie umknie Ci także termin oddania projektu w pracy czy na uczelni. W kalendarzu możesz oznaczyć również terminy urlopu czy długie weekendy, które wykorzystasz aktywnie z rodziną. Termin ważnego spotkania, data szczepienia ukochanego czworonoga? Żaden problem! Zaplanuj nowy rok z Uwolnij Kolory :) 

Fotokalendarz doskonały na prezent 

Planowanie jest Twoją mocną stroną? Wykorzystaj ten atut, przygotowując fotokalendarz jednodzielny dla kogoś bliskiego. Produkt świetnie sprawdzi się jako terminarz do oznaczania najważniejszych wizyt lekarskich – idealny dla seniora, któremu pamięć lubi płatać figle. 

Kalendarz ze zdjęciem to także doskonała opcja na prezent dla rodzeństwa lub przyjaciółki. Fotografie z prywatnych zbiorów przywołają miłe wspomnienia, uświetniając każdy dzień. Pomysłowo zaprojektowany kalendarz na pewno przyozdobi każde wnętrze, wpasowując się zarówno w biurową przestrzeń, jak i w domową galerię ścienną. 

Czy warto planować? 

Cóż za dziwne pytanie! A czy warto marzyć? Każdy powinien mieć w życiu cel – nawet jeśli jest to tylko czynność, która dla pozostałych nic nie znaczy, a której wykonanie będzie napawać Ciebie dumą. Chcesz zadbać o sylwetkę? Wyznacz sobie datę. Planujesz naukę języka obcego? Znajdź idealnego korepetytora. Zmiana pracy? Pestka! Już teraz rozsyłaj CV, by dać się zauważyć potencjalnym pracodawcom. 

Plany są bardzo ważną i nieodłączną częścią życia. Trzeba je mieć, a następnie konsekwentnie dążyć do ich realizacji. Po co to wszystko? Dzięki temu kształtujesz obraz swojego życia i osobowość, utwierdzając się w przekonaniu, że nie ma rzeczy niemożliwych. Kalendarze z Uwolnij Kolory pomogą Ci zadbać o wszelkie plany – i to we właściwym czasie :) 

Projektowanie, czyli zabawa dla osób z wyobraźnią 

Opcja edycji fotokalendarzy zezwala na dodawanie ozdób i naklejek, które podkreślą wygląd Twojego dzieła. Już po chwili przekonasz się, że to świetny sposób na spędzenie wolnego popołudnia, a przy okazji idealna okazja do stworzenia praktycznego przedmiotu, który będzie Ci towarzyszył przez kolejne miesiące. 

Dodawanie zdjęć i oznaczanie dat to jednak nie jedyne opcje w naszym kreatorze online. Możesz również dodać dowolny tekst, nadając swojej pracy jeszcze bardziej osobistych cech. Na co się zdecydujesz? Ulubione rodzinne powiedzonko? Motywujący cytat? A może hasło, które zachęca do działania? Masz w tej kwestii całkowitą dowolność. Twój projekt jest unikalny, a naszym zadaniem jest go zrealizować. 

Czego potrzebujesz, by wykonać własny fotokalendarz? 

Każdy projekt jest wyjątkowy i niepowtarzalny – choćby ze względu na zdjęcia, które lądują na kolejnych planszach produktu. Fotki będą podstawą Twojego projektu i musisz przygotować ich tyle, ile zmieści się w zamyśle dla danego formatu. Jeśli projektujesz kalendarz jednodzielny, wybierz jedno zdjęcie z poziomym kadrowaniem, które znajdzie się w górnej części produktu. Jeśli wybierasz kalendarz ścienny A4, A3 lub XL, możesz wybrać zestaw zdjęć, które zagoszczą przy poszczególnych miesiącach. 

Do realizacji swojego projektu potrzebujesz ponadto odrobiny wolnego czasu i zmysłu kreatywności :) Nie obawiaj się, jeśli coś pójdzie nie tak. Każdą zmianę możesz cofnąć lub zmodyfikować aż do uzyskania zadowalających rezultatów. Dopiero wówczas zatwierdź swój projekt i zleć do realizacji, a za kilka dni będziesz cieszyć się doskonałej jakości produktem, nadanej pod wskazany adres. 

To jak? Chcesz zaplanować nowy rok z nami? Do dzieła! 

Zaprojektuj fotokalendarz

Podziel się ze znajomymi:
Top