Ostatnie dni najniższych cen w ofercie szkolnej! Fotoksiążki od 19,50 zł👩🎓
Serdecznie polecam. Szybka realizacja i dobra jakość
Jak prezent last minute to tylko od Państwa. Zamawiam od Państwa kalendarze od 10 lat, zawsze dochodzą na czas, mają piękne kolory, są starannie wydrukowane. W tym roku przez zawirowania rodzinne zamówiłam dopiero 21.12 sobota w godzinach wczesnoporonnych, a 23.12 w poniedziałek kalendarze już były w paczkomacie!!! U was chyba nie pracują ludzie a elfy świętego Mikołaja. Jeszcze raz dziękuję.
Bardzo szybka realizacja fotoksiążki, produkt dobrej jakości i ładne wykonanie. Intuicyjna w tworzeniu. Minus taki, że zamawiałam 5 fotoksiążek jednorazowo i nie miałam rabatu :)
To kolejny fotoobraz u mnie na ścianie. Fajna jakość, dobra cena. Polecam
Zdjęcia wykonane bardzo dobrze, dostałam je już na drugi dzień, na pewno skorzystam z usługi jeszcze nie jeden raz. Polecam
Jestem mega zaskoczona . Wszystko na wysokim poziomie . Zrobiłam już dwa foto albumy i jestem mega zadowolona . Przede wszystkim Jakość i czas realizacji . Za ostatnie zamówienie bardzo dziękuje , wyszło lepiej niż się spodziewałam . Polecam z czystym sumieniem . Mam już kilka pomysłów na następne albumy . Dziękuje .
Szybko, wygodnie, dobra jakość!
Zamówienie zrealizowane szybko, odbitki wyraźne, kolory zgodne z rzeczywistością, polecam.
Bardzo dobra jakość wykonania. Szybka realizacja. Polecam
super jakość szybka realizacja
Z każdego zamówienia, a jest ich już trochę, jestem BARDZO zadowolona!!! Perfekcyjne i terminowe wykonanie. Polecam gdzie się da:)
Zamówiłam fotoksiazki. Realizacja szybka i jakość ok. Polecam
Foto książka jest super! Polecam!
super
Wydruk na canvasie równomierny. Kolory nasycone. Odwzorowanie kolorów - jak w oryginale. Estetycznie oprawiony na blejtramie
Foto-książka świetna, kolory piękne. Wszystko wykonane wg. projektu. Czas realizacji mega szybki około 3 dni roboczych przy 26szt, często wskakują super rabaty. Szybkie odpowiedzi na e-mail. Jestem bardzo bardzo zadowolona, na pewno zamówię ponownie. Dziękuję:)
Wszystko na najwyższym poziomie, korzystam już kolejny raz z usług uwolnijkolory, zdjęcia jakościowo super, bardzo szybki czas realizacji, polecam
To już mój trzecie zamówienie. Obraz wyszedł bardzo ładnie. Dobry nadruk jak i materiał. Szybka realizacja zlecenia. Polecam