Można się uzależnić od różnych używek ale można się też uzależnić od tworzenia albumów już po pierwszym razie!
Od lipca 2025 stworzyłam już 4 albumu i kolejne 2 tworzę!
Jakość albumów jest nie do opisania.
Pamiątka dla naszych dzieci - na wieki!
Największą zaletą jest to, że pozwala opowiedzieć historię – nie tylko pokazać fotografie, ale też emocje, momenty i wspomnienia. Dla mnie to jedna z najlepszych form zachowania ważnych chwil, dużo bardziej „żywa” niż zdjęcia trzymane wyłącznie w telefonie lub na dysku.