Fotoalbum Prezent dla przyszłej mamy

Wybierz format

Wybierz liczbę stron

*W naszej aplikacji możesz zaprojektować fotoalbum od min. 20 stron do max. 40 stron. W edytorze możesz dodawać lub usunąć strony.

+  za każde kolejne  strony (maks. 40 str.)
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
Prezent dla przyszłej mamy:

Szukasz idealnego prezentu dla kobiety w ciąży? Stwórz fotoalbum pełen zdjęć z tego okresu. To będzie super podarunek dla ciężarnej, która czeka na narodziny maleństwa. Wybierz doskonały szablon na tę okazję, by stworzyć prezent dla ciężarnej. Zadbaj o to, by w fotoalbumie, który stworzysz, znalazły się zdjęcia z całego okresu ciąży, ciekawe cytaty, a do tego także życzenia, które pozwolą wkroczyć przyszłej mamie w nowy rozdział życia. Fotoalbum w szablonie w groszki to znakomity pomysł na prezent dla ciężarnej. To historia tygodni oczekiwania na narodziny dziecka, ubrana w fotografie i wyjątkowe dodatki, które możesz znaleźć w naszych edytorze online. Pamiętaj, że nasz szablon, z którego stworzysz fotoalbum na prezent dla ciężarnej, możesz w każdej chwili edytować, dopasowując go jak najlepiej do swojej historii, którą chcesz opowiedzieć zdjęciami i która będzie prezentem dla kobiety w ciąży.

Dodatki

Inteligentna korekcja zdjęć+ 1zł/ szt.
Usunięcie logo z okładki i+10 zł

W cenie

Dodatki wybierzesz w koszyku, po stworzeniu projektu

Podoba ci się ten szablon? udostępnij!

Fotoalbum - OPINIE

Dodaj opinię +
Czytaj więcej
Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.
Ocena

Średnia ocena 4.9
na podstawie 17 recenzji

5 gwiazdek
16
4 gwiazdki
1
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Top