Przemiła obsługa, bardzo prosty w obsłudze kreator (który dał radę nawet takiemu laikowi jak ja) i ekspresowa realizacja! Fotoksiążka, jaka do mnie przyszła, jest pięknie wykonana. Szczerze, to zaskoczona jestem, że za tak niską cenę, w porównaniu do konkurencji, robią tak dobry produkt. Ale narzekać nie będę :P Oby tak dalej!