Pomysły na wspólny prezent dla dziadków. Twoje dzieciństwo, Wasza historia.

Twoja pociecha tańczy z radości na wieść o wizycie u swoich dziadków? Chyba trudno wyobrazić sobie inną reakcję. Bo kto lepiej zaplecie warkocz i upiecze przepyszne ciasto niż babcia? A kto wybuduje lepszy domek z koców i poduszek niż pomysłowy dziadek? Za setki uśmiechów i radosnych chwil, za tysiące wspomnień i złote rady, warto podziękować, wybierając wspólny prezent dla dziadków z okazji ich święta.

Podziel się wspomnieniami – oryginalny fotoprezent dla najbliższych

Dziadkowie odgrywają bardzo ważną rolę w życiu swoich wnuków. Kiedy przyjmują dzieci pod swoje opiekuńcze skrzydła, zapewniają coś znacznie więcej niż tylko godziny zabaw. Dom dziadków wypełnia magiczna, pełna ciepła atmosfera, która sprawia, że wnuki czują się doceniane i bezpieczne. A tego nie da się kupić za żadne pieniądze!

Z okazji zbliżających się Dnia Babci i Dnia Dziadka warto zastanowić się nad prezentem, który skradnie ich serca równie mocno jak gromadka wnucząt. Fotokalendarz to idealny pomysł na prezent dla dziadków. Osobiście zaprojektowany terminarz ze zdjęciami ukochanych wnuków pozwoli im cieszyć się obecnością rodziny o każdej porze. Dziadkowie z dumą wyeksponują taki prezent na jednej ze ścian i z błyskiem w oku będą chwalić się uroczą gromadką wszystkim odwiedzającym.

Personalizowany prezent dla babci i dziadka w dniu ich święta

Fotokalendarz świetnie sprawdzi się w roli oryginalnego prezentu. Zwłaszcza gdy można w nim oznaczyć najważniejsze daty, by odciążyć nieco naruszoną już pamięć seniorów. Prezent na Dzień Babci i dziadka zrobiony samodzielnie jest bardzo praktyczny, a przy tym wzrusza do łez.

Ile to razy można usłyszeć z ust dziadków, że wszystko już mają i nie potrzebują żadnych prezentów. Tymczasem wręczanie upominków jest niezwykle miłym zwyczajem, który warto pielęgnować równie mocno, jak rodzinne więzi. Fotokalendarz czy kubek ze zdjęciem wnuków będzie świetnym podarunkiem na tę wyjątkową okazję.

Prezent ze zdjęciem dla babci i dziadka – opowiedz wspólną historię

Chcesz podarować seniorom coś osobistego? Przygotuj oryginalny fotoalbum, przedstawiający historię ich miłości. Zbierz najpiękniejsze zdjęcia z rodzinnego albumu, ułóż chronologiczną kompozycję na sztywnych kartach pięknego albumu i spersonalizuj według własnego uznania.

Snując tę opowieść, możesz zdecydować się na wiele wątków. Nie wahaj się załączyć swoich zdjęć z dzieciństwa czy z dorosłego już życia. W albumie koniecznie zrób miejsce na fotki roześmianych wnucząt. To będzie wyjątkowy prezent na Dzień Babci i dziadka!

Upominek w tradycyjnej formie? Czemu nie!

Już spieszymy z wyjaśnieniami :) Nie chodzi tu wcale o to, by biec do dziadków z kwiatami i pudełkiem czekoladek. Prezent na Dzień Dziadka i babci powinien być starannie przemyślany. Podaruj im klasykę w odświeżonym wydaniu, czyli odbitki ich ulubionych zdjęć w nowej odsłonie. Z łatwością wykadrujesz najpiękniejsze rodzinne fotografie, nadając im nowoczesnej nuty. Może zdecydujesz się na odbitki w białej ramce? A może niektóre z nich świetnie zaprezentują się w sepii lub w wersji czarno-białej? Wszystko to możesz zrobić w naszym kreatorze online!

Gotowy pakiet zdjęć zapakuj do eleganckiego pudełka i przewiąż satynową wstążką. Po chwili ujrzysz, jak twarze ukochanych dziadków rozpromienia szeroki uśmiech, a łzy wzruszenia zdobią kąciki ich oczu. Teraz jeszcze tylko dodaj kilka pięknych życzeń, by w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku zatracić się w rodzinnych rozmowach przy kawałku aromatycznego ciasta.

Przygotuj oryginalny prezent na Dzień Babci i dziadka

Proponujemy Ci doskonałą formę kolekcjonowania wspomnień, która będzie idealnym podarunkiem dla Twoich dziadków. Zaprojektuj fotoksiążkę pełną rodzinnych kadrów i wręcz jako prezent na Dzień Babci i dziadka. Oczom seniorów ukaże się pięknie wydany album, po brzegi wypełniony pamiątkowymi zdjęciami. Taka niespodzianka uraduje serca Twoich dziadków, zwłaszcza gdy mieszkasz daleko i nie masz zbyt wielu okazji do rodzinnych spotkań.

Jak sprawić, by zwykły prezent nabrał niezwykłego charakteru? Zaprojektuj fotoksiążkę w naszym kreatorze. Masz tam wiele opcji, które sprawią, że Twój podarunek będzie bardzo osobisty. Przygotowanie projektu będzie dla Ciebie świetną zabawą i znakomitą okazją do wspomnień. Wykonasz go bardzo sprawnie, strona po stronie dodając kliparty, drobne elementy graficzne, cytaty lub własne teksty. Możesz wyróżnić fotki, które mają sentymentalną wartość, wzbogacać je opisami, dodawać daty lub śmieszne wydarzenia, które miały miejsce w dniu wykonania kadru. Seniorzy z radością będą wracać do zdjęć, czerpiąc z nich kolejne wspomnienia minionych lat.

Personalizowany prezent na Dzień Babci i dziadka ze zdjęciem

Zdjęcia są najlepszym sposobem na utrwalanie wspomnień. Dzieci po latach chętnie będą wracać do chwil spędzonych z ukochanymi dziadkami. Nikt nie wykazuje się taką cierpliwością, jak babcia i dziadek, którzy mają setki sprawdzonych patentów na wychowywanie swoich wnuków.

Dziadkowie uwielbiają towarzystwo dzieci. Z radością uczą ich nowych rzeczy, dzielą się bezcenną wiedzą, wspierają i motywują do działań. Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka należy im się wyjątkowy prezent.

Każdy przedmiot w naszej ofercie możesz spersonalizować w dowolny sposób. Z radością zrealizujemy każdy Twój projekt, który potem sprawdzi się jako praktyczny, przygotowany z sercem upominek.

Dzień Babci i dziadka – pomysł na prezent

Zbliżające się święto bywa powodem Twoich zmartwień? Nie marnuj czasu na poszukiwanie prezentów – zaprojektuj je, siedząc wygodnie w ulubionym fotelu. Nie musisz nawet ruszać się z domu! Zamówione przez Ciebie produkty wykonamy i dostarczymy pod wskazany adres. Możesz więc nadać osobisty fotokalendarz lub piękną fotoksiążkę wprost do drzwi swoich dziadków.

Produkty z naszej oferty zbliżają ludzi :) Nawet gdy mieszkasz na drugim końcu Polski lub poza jej granicami, możesz w prosty sposób sprawić radość swoim dziadkom. Zaskocz ich prezentem, którego się nie spodziewają. Ich święto tuż-tuż!

Wybierz prezent

Podziel się ze znajomymi:
Top