Personalizowane prezenty na święta - 5 pomysłów

Pieczołowicie wybrany i przemyślany prezent zawsze sprawia największą radość. Zbliżające się święta są znakomitą okazją do wyrażenia swoich uczuć względem drugiej osoby. Nie wiesz, co podarować rodzinie na Boże Narodzenie? Skorzystaj z naszych pomysłów na personalizowane prezenty świąteczne.

Poznaj magiczną moc fotek

Brzmi to bardzo prosto, ale… w prostocie jest piękno :) Jako osoba wrażliwa na otoczenie, z pewnością fotografujesz wszystko, co poruszy Twoje serce. Oszroniona pajęczyna na porannej trawie, maluch uśmiechający się przez sen czy śmieszna poza Twojego psiaka, który zaprasza Cię do zabawy. Ile takich zdjęć jesteś w stanie pstryknąć w ciągu dnia?

Należysz do grupy kobiet wykazujących ogromną miłość do wszystkiego i wszystkich, którzy pojawiają się na Twojej drodze. Każdą czynność wykonujesz, myśląc o swoich najbliższych, oddając się w międzyczasie wspomnieniom. Jesteśmy pewni, że prezenty wybierasz z solidną dozą czułości.

Pomysły na prezent ze zdjęciami

Jeśli lubisz wracać do wspomnień, a w Twoim telefonie znajduje się pokaźna galeria zdjęć, możesz wykorzystać kilka z nich, by stworzyć podarunki z indywidualnym przesłaniem. Nie od dziś mówi się, że zdjęcie wyraża więcej niż tysiąc słów. Czysta prawda! Przekonasz się o tym, przeglądając zasoby swojego smartfona i wspominając ulotne chwile, które w wyjątkowy sposób utrwaliły się w Twojej głowie. A może by tak przenieść je na papier? Papier fotograficzny...

Zamów odbitki

Fotokalendarz – doskonały prezent na cały rok

To jeden z kilku praktycznych upominków, które będą służyć cały rok. Tak przygotowany terminarz każdego dnia będzie przywodził na myśl ciepłe wspomnienia o osobie, która go podarowała – czyli o Tobie!

Fotokalendarz możesz z łatwością spersonalizować, dodając najciekawsze fotki, teksty i ozdobniki. Wszystko z łatwością zrobisz online w naszym kreatorze! Fajną opcją jest zaznaczanie najważniejszych dat. Skorzystaj z tej możliwości i podkreśl wydarzenia, rodzinne uroczystości i święta, które możecie spędzić razem. To będzie naprawdę wyjątkowy prezent!

Urozmaiceniem Twojego kalendarza będą tematyczne i kolorowe szablony. To znakomite tło dla Twoich bezcennych wspomnień – wybierz najlepsze z ponad 130 barwnych propozycji. Zestawiaj zdjęcia na każdej stronie kalendarza i twórz ciekawe kompozycje. Podzielisz fotki tak, by pasowały tematycznie do każdego miesiąca? A może zdecydujesz się na zestaw motywujących cytatów? Masz tak wiele opcji, że na pewno spędzisz przy projektowaniu kalendarza o wiele więcej czasu, niż zakładałaś.

Projektuj fotokalendarz

Fotoksiążka – bezcenny świąteczny prezent

Jak podarować coś, co ma nieopisaną wartość? Przygotowując fotoksiążkę z bezcennymi kadrami! Niewiele jest publikacji, do których wraca się przy każdej sposobności. Fotoksiążka, którą stworzysz samodzielnie, będzie wieloletnią pamiątką nie tylko dla obdarowanego. Chcesz wręczyć prezent, który będzie odbiciem Twojej wrażliwej duszy? To jest idealna propozycja dla Ciebie.

Zanim zaczniesz projektować fotoksiążkę, dokładnie zaplanuj, co ma się znaleźć w jej wnętrzu. Dzięki temu łatwiej dopasujesz szablon. Mamy ich naprawdę sporo, więc będzie w czym wybierać. Nasz zbiór zawiera zarówno okazjonalne, jak i uniwersalne szablony. Nie zabrakło też tematycznych propozycji, co ma szczególne znaczenie w kontekście zbliżających się świąt. Jeśli oczyma wyobraźni widzisz wzruszenie na twarzy najbliższych, rozpakowujących prezent od Ciebie, oznacza to, że nawet serce podpowiada Ci, co sprawić rodzinie na święta.

Projektuj fotoksiążkę

Fotokubek – niezobowiązujący drobiazg z przesłaniem

Wiemy, że jako uczuciowa matka starasz się pamiętać o wszystkich. Chcesz obdarować kogoś drobiazgiem w pracy lub wręczyć upominek komuś z dalszej rodziny? Nie musi to być przedmiot wart fortunę. Personalizowane prezenty pod choinkę mogą kosztować kilkanaście złotych, ale dla kogoś staną się bezcenne.

Co powiesz na efektowny fotokubek – jeden z najbardziej praktycznych upominków na święta? Idealny do kawy z cynamonem lub herbaty z korzenną nutą. Rozgrzeje dłonie i serce nie tylko w wigilijny poranek. Świąteczną atmosferę rozkręci radosna fotka, inspirujący cytat, a może obie te rzeczy naraz? Przygotuj błyskawiczny projekt, wykorzystując najlepsze zdjęcie lub skorzystaj z gotowych szablonów, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Niektóre z nich są całkiem poważne, inne trzeba traktować z przymrużeniem oka. Dopasuj swój prezent do osobowości adresata, a z pewnością sprawisz, że czyjeś święta będą w tym roku wyjątkowe.

Wybierz fotokubek

Fotoalbum na specjalną okazję

Naszą listę personalizowanych prezentów na Boże Narodzenie zamyka fotoalbum – wyjątkowa księga o sztywnych kartach, która oczaruje Twoich najbliższych. Doskonała jakość druku na papierze fotograficznym i okładka wzbogacona gąbką uszlachetniającą będą najlepszym tłem, na którym wyeksponujesz swoje wspomnienia.

Chcesz podarować prezent wyjątkowej osobie? Włóż w to całe serce! Kadry, które zdążyłaś utrwalić w zupełnie spontanicznych okolicznościach, możesz zaprezentować teraz w wyjątkowej formie. W fotoalbumie zamieścisz również zdjęcia panoramiczne, które zajmą sąsiadujące strony. Efekt z pewnością będzie piorunujący ;)

Stwórz fotoalbum

Prezenty, które zbliżają

Święta to wyjątkowy czas. Nagle na kilka dni wszyscy zwalniają tempo, by cieszyć się obecnością bliskich w domowym ognisku. Jak podsycać ogień, by nigdy nie zgasł? Wspomnieniami! To dzięki nim wracasz z rodziną do rozmów o miłych chwilach, które spędziliście we własnym gronie. Śmiejecie się z wakacyjnych przygód, wspominacie tych, którzy pojawili się na Waszej drodze. W tym czasie dzieje się magia – rodzinne więzi, niczym niewidoczne niteczki, oplatają rodzinne grono, by spoić ich na zawsze czymś niepowtarzalnym.

Jeśli chcesz sprawić swoim najbliższym fascynującą wycieczkę do przeszłości, zdecyduj się na jeden z proponowanych produktów. Fotoksiążka, pojemny kubek, album ze zdjęciami czy fotokalendarz będą zawsze przypominać o tym, co ma dla Ciebie największą wartość. Zanurz się zatem w świątecznej atmosferze i przygotuj najbliższym personalizowane prezenty, do których będą wracać przez kolejne lata.

Podziel się ze znajomymi:
Top