Nowość! Kalendarz biurkowy ze zdjęciami

Fotokalendarz biurkowy? Już jest dostępny! Teraz możesz w kilka chwil stworzyć Twój planer na biurko na cały rok! Z Twoimi zdjęciami, planami i ważnymi datami.

Wszystkie plany w zasięgu dłoni i wzroku. A do tego masa wspomnień na zdjęciach, które umilą każdą chwilę spędzaną przy biurku. I nieważne czy w pracy, czy też w domu, przy odrabianiu lekcji - dzięki fotokalendarzowi biurkowemu, praca i nauka z pewnością będą przyjemniejsze.

Kalendarz na biurko ze zdjęciem

Fotokalendarz na biurko posiada 13 kart: 12 miesięcy oraz okładkę. A to pozwala na pokazanie w nim 13 różnych historii na zdjęciach lub… jednej historii złożonej właśnie z 13 ujęć. To od Ciebie zależy, jak ostatecznie będzie wyglądał Twój kalendarz na biurko ze zdjęciem, ponieważ to Ty całkowicie go spersonalizujesz. Co najważniejsze, swój fotokalendarz biurkowy możesz rozpocząć od dowolnego miesiąca, np. od września i stworzyć z niego kalendarz na rok szkolny. Ty wybierasz pierwszy miesiąc, a nasz kreator uzupełnia pozostałych jedenaście. 

kalendarz na biurko ze zdjęciem

Fotokalendarz biurkowy na Twoje plany

Gdy już masz wybrany miesiąc, od którego będzie się rozpoczynał Twój kalendarz stojący, przejdź do jego projektowania online. Wybierz jeden z wielu dostępnych szablonów, który najbardziej Ci odpowiada i wgraj zdjęcia. Dopasuj je do konkretnych miesięcy, dodaj podpisy, zastosuj dodatki. Następnie przejdź to personalizowania konkretnych dat. Możesz zaznaczyć ważne dla Ciebie święta, plany na konkretny miesiąc, czy np. zajęcia pozalekcyjne Twojego dziecka. Teraz o niczym nie zapomnisz! Kalendarz biurkowy poziomy przypomni Ci o każdym wydarzeniu, które wcześniej do niego wpiszesz!

kalendarz biurkowy

Kalendarzyk stojący już w 24h!

Dzięki intuicyjnemu kreatorowi online, swój fotokalendarz biurkowy zaprojektujesz w kilka chwil. A czas jego realizacji to zaledwie 24 godziny. I po nich niezwykle praktyczny planer na kolejnych 12 miesięcy wyruszy w podróż do Ciebie, by później ozdobić biurko Twoje lub Twojego dziecka.

Zamów na swoje biurko

Podziel się ze znajomymi:
Top