Nowa funkcja w edytorze: kopiuj swoje wydarzenia z poprzednich projektów

Przenieś swoje święta z roku na rok! Na Twój fotokalendarz. Dzięki fotokalendarzowi z poprzedniego roku nie zapomniałaś o żadnej ważnej dacie? Super! Teraz w kilka chwil przeniesiesz swoje wszystkie ważne dni/ wydarzenia na kolejny rok!

Rocznica ślubu, urodziny teściowej, występy dziecka czy imieniny sąsiada. Teraz nie musisz pamiętać o wszystkim! Wystarczy, że stworzysz fotokalendarz, w którym oprócz swoich zdjęć, zamieścisz także najważniejsze dla Ciebie daty. A jeśli już masz taki kalendarz na swoim koncie, z łatwością przeniesiesz te daty na kolejny rok, a później na następny itp.

Dzięki nowej funkcji w projektowaniu fotokalendarzy, import Twoich wydarzeń i ważnych dat jest niezwykle prosty. Wystarczy, że masz już wykonany wcześniej projekt fotokalendarza. Otwórz funkcję WYDARZENIA, nastepnie pod listą kliknij "importuj" oraz wybierz projekt fotokalendarza, z które ma zostać skopiowana lista wydarzeń. Gotowe!

Kopiowanie listy wydarzeń z innych projektów

Import wydarzeń z innych projektów

Nie chcesz już czegoś świętować? Nie ma problemu! Twoje kalendarium możesz edytować, usuwając wybrane wydarzenia ze skopiowanej listy. A może warto zapamiętać kolejny, nowy i wyjątkowy dzień w roku? Dodasz go bez problemu do zaimportowanej listy z innego projektu! Wszystko łatwo, intuicyjnie i szybko. Możesz też zaimportować wydarzenia z kilku różnych swoich projektów i zapisać je w jednym nowym projekcie.

Co ważne, nie kopiujesz całego projektu, a tylko listę wydarzeń do nowego aktualnego kalendarium. Możesz więc stworzyć całkiem nowy projekt fotokalendarza na swój kolejny rok. Dodasz nowe zdjęcia, wybierzesz nowy szablon, użyjesz nowych dodatków i klipartów.

Wybierz więc swój ulubiony format fotokalendarza, skorzystaj z jednego z wielu dostępnych, darmowych szablonów i zaplanuj kolejny rok! Zacznij od dowolnego miesiąca, a kolejnych jedenaście pojawi się automatycznie. Stwórz wyjątkowy fotokalendarz dla siebie lub dla bliskich na prezent.

Projektuj fotokalendarz

Podziel się ze znajomymi:
Top