Fotoksiążka Wesołe przedszkole

Wybierz format

za 28 stron
+  za kolejną stronę (maks. 160 str.) 
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:

Dodatki

Czas realizacji

czytaj więcej

Przedszkole to pierwszy etap edukacji, z jakim styka się większość maluchów. Przeżywają tam bezcenne chwile, które – naturalną koleją rzeczy – z czasem zostaną wyparte z pamięci. Chcesz ocalić dziecięce wspomnienia? Zaprojektuj fotoksiążkę Wesołe przedszkole i spraw, by maluch zapamiętał ten etap edukacji z błyskiem w oczach. 

Przedszkolna przygoda jest jednym z najciekawszych etapów w życiu dziecka. Nowe znajomości, beztroskie zabawy i pierwsze obowiązki – jak przyjemnie łączyć to wszystko w gronie rówieśników! Nic dziwnego, że przedszkolne „ciocie” ochoczo utrwalają na zdjęciach każdą chwilę, by rodzice mogli oglądać poczynania swoich pociech. 

Zrób użytek z gotowych kadrów i wybierz zestaw, z którego stworzysz niebanalną kompozycję. Kolorowy szablon Wesołe przedszkole świetnie podkreśli dynamikę równie barwnych zdjęć, które zostały wykonane w wyjątkowych okolicznościach. Twój maluch na farmie owiec, sesja z postaciami Disneya czy szałowe andrzejki – z takich fotek stworzysz wyjątkową fotoksiążkę. 

Podoba ci się ten szablon? udostępnij!

Fotoksiążka - OPINIE

Dodaj opinię +
Czytaj więcej
Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.
Ocena

Średnia ocena 5
na podstawie 565 recenzji

5 gwiazdek
553
4 gwiazdki
10
3 gwiazdki
2
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Top