Fotoksiążka Szkolna pamiątka

Wybierz format

za 28 stron
+  za kolejną stronę (maks. 160 str.) 
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:

Dodatki

Czas realizacji

czytaj więcej

Fotoksiążka Szkolna pamiątka – dla cennych wspomnień 

Szablon Fotoksiążka Szkolna pamiątka odda najpiękniejsze wspomnienia związane z edukacją. Na tle kolorowych kartek każdy kadr wykonany podczas szkolnych wycieczek i spotkań będzie prezentował się nadzwyczaj imponująco! 

Fotoksiążka to nowoczesna forma albumu, pozwalająca na gromadzenie wartościowych ujęć w jednym miejscu. Jeśli lubisz porządkować swoje zdjęcia tematycznie, na pewno odnajdziesz się przy projektowaniu szkolnych wspomnień, nadając im barwnej formy. 

Dla uczniów oraz wychowawcy 

Szukasz sprawdzonego pomysłu na wzruszający prezent na koniec szkoły? Fotoksiążka Szkolna pamiątka stanie się cennym źródłem wspomnień dla wychowawcy oraz uczniów. Utrwal to, co najważniejsze na stronach kolorowej księgi, a z czasem przekonasz się, ile emocji wywołuje powrót do minionych czasów. Fotoksiążka z kadrami ze szkolnej ławki to idealna forma podziękowania za edukację i znakomity prezent dla absolwentów. Zamień się w projektanta wspomnień i zachowaj wartościowe chwile. 

Podoba ci się ten szablon? udostępnij!

Fotoksiążka - OPINIE

Dodaj opinię +
Czytaj więcej
Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.
Ocena

Średnia ocena 5
na podstawie 309 recenzji

5 gwiazdek
304
4 gwiazdki
5
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Top