Fotoksiążka Prezent dla dziadków

Wybierz format

za 28 stron
+  za kolejną stronę (maks. 160 str.) 
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:

Dodatki

Czas realizacji

czytaj więcej

Fotoksiążka na Dzień Babci i Dziadka

Lubisz spędzać czas w domu dziadków? Cóż za pytanie – kto tego nie lubi! U babci i dziadka panuje wyjątkowa atmosfera. Tu czas jakby na chwilę zatrzymał się w miejscu i wszystko jest tak jak dawniej. Chcesz utrwalić najpiękniejsze chwile swojego dzieciństwa i podarować dziadkom na wyjątkowy prezent? Zaprojektuj im ponadczasową fotoksiążkę. 

Fotoksiążka Prezent dla dziadków pozwoli Twoim seniorom jeszcze raz zatopić się we wspomnieniach, do których tak bardzo lubią wracać myślami. Zaprojektuj fotoksiążkę z pięknym szablonem, który nada Twoim zdjęciom odpowiedniego charakteru. Fotografie osadzone na drewnianym tle, podkreślone przez roślinny motyw? Nie ma szans, by taki prezent nie spodobał się dziadkom! 

Personalizowany prezent na wyjątkową okazję

Fotoksiążka nabierze osobistych cech, jeśli wzbogacisz ją dodatkami. Mogą to być graficzne naklejki, ramki dopasowane do zdjęć, a także wzruszające cytaty, które umieścisz przy zdjęciach. Całość będzie wzruszającym prezentem dla babci i dziadka w dniu ich święta. 

Podoba ci się ten szablon? udostępnij!

Fotoksiążka - OPINIE

Dodaj opinię +
Czytaj więcej
Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.
Ocena

Średnia ocena 4.9
na podstawie 425 recenzji

5 gwiazdek
406
4 gwiazdki
10
3 gwiazdki
2
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
7
Top