Fotoksiążka Prezent dla babci

Wybierz format

za 28 stron
+  za kolejną stronę (maks. 160 str.) 
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:

Dodatki

Czas realizacji

czytaj więcej

Babcie są wspaniałe, a w oczach wnuków to prawdziwe bohaterki, z którymi nigdy nie jest nudno. W dniu jej święta warto podarować babci wyjątkowy prezent, który podkreśli wartość rodzinnych relacji. 

Szukasz idealnego podarunku dla swojej seniorki? Fotoksiążka Prezent dla babci to propozycja, która wyrazi wszystko, co chcesz. Szablon został zaprojektowany z myślą o wyjątkowej babcinej naturze. Znajdziesz tu zatem eleganckie drewniane tło i mnóstwo kwiatowych motywów. Pięknie wkomponują się w rodzinne zdjęcia, zapewniając doskonałą rozrywkę podczas ich przeglądania. 

Fotoksiążka to trafiony prezent dla ukochanej babci. Możesz go podarować na święta, urodziny czy na Dzień Babci, za każdym razem wzruszając czułe serce staruszki cennymi kadrami. Podaruj jej coś więcej niż tylko piękny przedmiot – fotoksiążka to pamiątka, do której będzie wracać. 

Podoba ci się ten szablon? udostępnij!

Fotoksiążka - OPINIE

Dodaj opinię +
Czytaj więcej
Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.
Ocena

Średnia ocena 4.9
na podstawie 425 recenzji

5 gwiazdek
406
4 gwiazdki
10
3 gwiazdki
2
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
7
Top