Fotoksiążka Podsumowanie roku

Wybierz format

za 28 stron
+  za kolejną stronę (maks. 160 str.) 
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:

Dodatki

Czas realizacji

czytaj więcej

Sylwester jest znakomitą okazją do refleksji i nowych postanowień. To także niepowtarzalny moment na podsumowanie roku. Możesz to zrobić za pomocą zdjęć, które zamieścisz w swojej unikalnej fotoksiążce. 

Podsumowanie roku to szablon dedykowany tym, którzy zawsze trzymają rękę na pulsie i lubią dobrą organizację. Możesz zamieścić na nim komplet swoich zdjęć z segregacją według miesięcy, tworząc oryginalną i poukładaną kompozycję życiowych wydarzeń. 

Są takie uroczystości i ważne chwile, których nie sposób pominąć w pamięci. Warto wyeksponować je wszystkie, by za pomocą zdjęć opowiedzieć niebywałą historię. Jak tego dokonać? Zaprojektuj fotoksiążkę i dodaj opisy, dzięki którym wspomnienia pozostaną jak żywe. Szablon Podsumowanie roku to klasyka – prosty układ i białe tło podkreślą istotę Twoich kadrów, pozostawiając mnóstwo miejsca na osobiste przemyślenia. 

Stwórz spersonalizowany pamiętnik i zachowaj to, co cenne dla siebie i swoich najbliższych. 

Podoba ci się ten szablon? udostępnij!

Fotoksiążka - OPINIE

Dodaj opinię +
Czytaj więcej
Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.
Ocena

Średnia ocena 4.9
na podstawie 425 recenzji

5 gwiazdek
406
4 gwiazdki
10
3 gwiazdki
2
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
7
Top