Fotoksiążka Młody astronauta

Wybierz format

Wybierz liczbę stron

+  za kolejną stronę (maks. 160 str.) 
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:

Dodatki

Czas realizacji

czytaj więcej

Personalizowana książka z bajką dla dziecka o marzeniach

Marzenia to piękne wizje, które wcale nie muszą ograniczać się do przyziemnych pragnień. Taki przekaz niesie ze sobą nasza personalizowana bajka ze zdjęciami dziecka. To właśnie ono może być jej głównym bohaterem. Jeśli lubicie wspólne czytanie książeczek przed snem, niosących wartościowy przekaz, fotoksiążka Młody Astronauta jest właśnie dla was!

O astronaucie, który nie bał się marzyć

Fotoksiążka Młody Astronauta to opowieść o tym, że warto marzyć i rozwijać swoje zainteresowania. Nawet te, które wydają się odległe na kilkaset kilometrów od powierzchni ziemi. Jej głównym bohaterem jest Twoje dziecko – fan kosmosu, międzygalaktycznych przygód, mały naukowiec. Historyjka jest napisana w lekki i zrozumiały sposób, by czytanie jej było przyjemnością i zainteresowało Twoją pociechę. W tej personalizowanej bajce morał jest jeden: warto podążać za dziecięcymi marzeniami.  

Wasza bajka ze zdjęciami dziecka

Książka napisana specjalnie dla dziecka to cenna pamiątka, która z roku na rok zyskuje na wartości. Jesteśmy pewni, że Twój maluch doceni ją również za kilka, kilkanaście lat. Jej przekaz jest uniwersalny, a kolorowe, zapadające w pamięć ilustracje go dodatkowo wzmacniają. Jak stworzyć taką wspaniałą pamiątkę? Wystarczy, że w puste pola wpiszesz imię swojej pociechy. Oprócz historii równie ważne są tu zdjęcia. Możesz je dodawać na stronach fotoksiążki, by wzbogacić bajkę o swoim dziecku.

Podoba ci się ten szablon? udostępnij!

Fotoksiążka - OPINIE

Dodaj opinię +
Czytaj więcej
Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Publikujemy tylko wybrane opinie - te, które będą dla ciebie najbardziej pomocne w podjęciu decyzji.
Ocena

Średnia ocena 5
na podstawie 634 recenzji

5 gwiazdek
621
4 gwiazdki
11
3 gwiazdki
2
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Top