Fotoksiążka Magiczne święta

Wybierz format

Wybierz liczbę stron

+  za kolejną stronę (maks. 160 str.) 
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
Magiczne święta:

Boże Narodzenie to święta, których wyczekuje się z narastającą radością. Gdy wreszcie nastaną, wszystkich otula uczucie błogiego spokoju i atmosfera pełna magii. Chcesz utrwalić najpiękniejsze momenty? Zrób to w wyjątkowym stylu. Fotoksiążka Magiczne święta zaczaruje rodzinne chwile, wypełniając serca cudownymi emocjami. 

Świąteczne kadry wymagają szczególnej oprawy. Szablon pełen gwiazdek, płatków śniegu i stylowych ramek będzie perfekcyjnym akcentem w Twojej wigilijnej opowieści. Samodzielnie zaprojektowana fotoksiążka z motywem mikołajkowym stanie się najczęściej oglądaną i podziwianą rzeczą na Twoich półkach! Zapewniamy, że zdjęcia w tak magicznym albumie szczególnie upodobają sobie dzieci, raz za razem zachęcające dorosłych do wspólnego oglądania kolejnych kadrów. 

Fotoksiążka z szablonem świątecznym może stać się przemyślanym prezentem, który wywoła uśmiech i radość, wypełniając dom przyjemnym ciepłem. Spraw komuś przenikający do głębi upominek, który pomoże zapamiętać święta jako czas pełen magii, szlachetnych uczynków i wzniosłej uprzejmości. 

Dodatki

W cenie

Dodatki wybierzesz w koszyku, po stworzeniu projektu

Fotoksiążka - OPINIE

Dodaj opinię +
Czytaj więcej
Ocena

Średnia ocena 5
na podstawie 124 recenzji

5 gwiazdek
122
4 gwiazdki
2
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Podoba ci się ten szablon? udostępnij!

Top