Fotoalbumy

Fotoalbumy

Fotoalbum UwolnijKolory – opinie klientów

Przeczytaj, dlaczego warto!
Sylwia 16.02.2023
Zweryfikowana

Projektowałam z myślą o synku, żeby mógł bez stresu o zniszczenie, oglądać swoje wakacyjne przygody. Bardzo się ucieszył! Świetna jakość! karty grube, kolory piękne. Polecam!

Czytaj więcej
Joanna 07.04.2025
Zweryfikowana

Znakomita jakość! Wcześniejsze robiłam białe na białym tle, tym razem - przy okazji zdjęć ze studniówki córki zdecydowałam się na czerń - to był strzał w dziesiątkę! Polecam serdecznie!

Czytaj więcej
Kasia 14.06.2026
Zweryfikowana

Piękny album ślubny, przyjaciele byli zachwyceni. Szablon bardzo ułatwił pracę.

Czytaj więcej
Agata 12.07.2020
Zweryfikowana

Swój fotoalbum zamawiałam ponad pół roku temu, jednakże polecam firmę w 100%. Wszystko dotarło dokładnie takie, jakie sama zaprojektowałam. Dobrej jakości papier, piękne kolory wydruków, a także porządna okładka. Bardzo szybki czas realizacji, ekspresowa wysyłka. Polecam!

Czytaj więcej
Małgorzata 25.03.2024
Zweryfikowana

Album szybko dostarczony. Piękne kolory, dobrej jakości papier, sztywna okładka. Wszystko według projektu,który stworzyłam. Polecam

Czytaj więcej
Paulina 14.01.2022
Zweryfikowana

Jeśli ktoś z was zastanawia się czy wybrać fotoalbum jako pamiątkę ze ślubu, to bardzo polecam! Zdjęcia wyszły prześlicznie - kolorowe i wyraźne, oprawka jak i karty świetnej jakości. Dodatkowo zamówiłam fotoobrazy - jakość też super oraz dwie zwykłe fotoksiazki oprawka twarda błyszcząca - tutaj niektóre zdjęcia i niestety te na okładce wyszły troszkę za ciemne ( a były to te same co w fotoalbumie).

Czytaj więcej
Małgorzata 10.06.2025
Zweryfikowana

Fotoalbum piękny, grube, sztywne kartki. Bardzo dobra jakość zdjęć. Szybka wysyłka. Polecam

Czytaj więcej
IWONA 11.02.2023
Zweryfikowana

Fotoalbum pięknie wykonany. Jakość zdjęć bardzo dobra, wyraźne zdjęcia tak jak przesłałam. Polecam.

Czytaj więcej
Piotr 01.10.2024
Zweryfikowana

To już któryś z kolei album, który zamawiam w Uwolnij Kolory. Dobra jakość wykonania albumów, dobra jakość wydruków. Rzadko korzystam z gotowych szablonów, ale zawsze znajduję tam inspirację co do wyglądu końcowego produktu. Zamówienia realizowane sprawnie, w deklarowanym terminie. Osobiście nieco brak mi formatu 30 x 30 cm w ofercie firmy, niby nieduża różnica (w stosunku do formatu 25x25 cm), ale w odbiorze i wielkości rozkładówek spora. Tym niemniej gorąco polecam, do zdjęć rodzinnych, okazjonalnych naprawdę super. Testowałem też wykonanie albumu korzystając z automatycznego przygotowania projektu. Działa. Dla tych, którzy nie chcą lub nie lubią grzebać w detalach jest OK. Dla wymagających... no cóż, aplikacja sama dobiera np. kolejność zdjęć (prawdopodobnie wg nazwy lub kolejności skopiowania do projektu), a to - moim zdaniem - często nie odpowiada chronologii. Ale chodzi to bardzo sprawnie, więc jeżeli nie opowiadamy w albumie jakiejś historii - to również ciekawa opcja. No i co ważne - ceny są naprawdę konkurencyjne. Trudno znaleźć na rynku lepsze oferty.

Czytaj więcej
Grażyna 10.10.2025
Zweryfikowana

Albumy starannie wykonane. Jestem bardzo zadowolona.

Czytaj więcej
Joanna 03.12.2024
Zweryfikowana

Zamówiłam już 6 fotoalbumów ze zdjęciami z całego roku - jest to nasza tradycja na BN. Doceniam aplikację do tworzenia za wygodę i sprawne działanie, a gotowy album za doskonałą jakość zdjęć i poręczny format. W tym roku po 18 latach małżeństwa zrobiłam też album z naszego ślubu - po obróbce zdjęcia w albumie są lepsze niż te wywołane 18 lat temu. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna.

Czytaj więcej
Marta 24.06.2025
Zweryfikowana

Polecam bardzo serdecznie. Kolejny raz korzystam z tej strony i nie ostani. Jakość świetna, kreator do tworzenia produktu bardzo intuicyjny.

Czytaj więcej
AdaN 07.01.2026
Zweryfikowana

Fotoalbum wyszedł fantastycznie. Polecam serdecznie.

Czytaj więcej
Monika 16.09.2022
Zweryfikowana

Nigdy w życiu nie widziałam tak pięknych albumów, tak starannego wykonania. Kupiliśmy już kilka albumów i nigdy się nie zawiedliśmy. Uwielbiam tworzyć nowe, są przepiękną pamiątką na lata... z całego serca polecam a ze swojej strony bardzo, bardzo dziękuję

Czytaj więcej
Szymon 12.11.2025
Zweryfikowana

Jestem mega zadowolony z usług tej firmy! Foto książka została przygotowana z ogromną starannością – piękna jakość wydruku, świetne kolory i doskonałe wykonanie. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, od momentu zamówienia po dostarczenie gotowego produktu. Kontakt z firmą był szybki i profesjonalny. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto szuka wyjątkowej pamiątki w postaci foto książki!

Czytaj więcej
Zofia 25.03.2024
Zweryfikowana

Zmówiłam foto album o grubych stornach. Jestem bardzo zadowolona. Materiał jest wysokiej jakości, kolory świetnie odwzorowane, nie ma się do czego przyczepić.

Czytaj więcej
Kasia 25.06.2025
Zweryfikowana

Jestem bardzo zadowolna z albumu, jest piękny. Super pamiątka:) dziękuję

Czytaj więcej
Emilia 22.08.2025
Zweryfikowana

Szybka wysyłka, świetna jakość, profesjonalne podejście, bardzo polecam!!

Czytaj więcej
4.9 z 5.0
Wynik podany jest na podstawie 50 opinii.
Dodaj opinie
Zobacz wszystkie
Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Publikujemy tylko wybrane opinie - te, które będą dla ciebie najbardziej pomocne w podjęciu decyzji.