Fotoalbumy

Fotoalbumy

Fotoalbum UwolnijKolory – opinie klientów

Przeczytaj, dlaczego warto!
Grażyna 17.01.2024
Zweryfikowana

Piękny foto album, super zdjęcia oraz bardzo szybka wysyłka.

Czytaj więcej
Mateusz 01.09.2025
Zweryfikowana

Bardzo fajny album i szybko dostarczony

Czytaj więcej
Karolina 14.10.2022
Zweryfikowana

Zdecydowanie polecam. Piękny fotoalbum i piękna pamiątka

Czytaj więcej
Monika 27.01.2026
Zweryfikowana

Prześliczny album! Super wykonanie, wart swojej ceny.

Czytaj więcej
Karolina 24.10.2022
Zweryfikowana

Przepiękny fotoalbum- serdecznie polecam. Piękna pamiątka z wyjątkową jakościa i starannością.

Czytaj więcej
Renata 08.09.2025
Zweryfikowana

Strona super, uzupełniasz, poprawiasz, kiedy chcesz i jak chcesz. Wykonanie albumu super, nawet fotografie słabej jakości też super Polecam

Czytaj więcej
Małgorzata 25.03.2024
Zweryfikowana

Album szybko dostarczony. Piękne kolory, dobrej jakości papier, sztywna okładka. Wszystko według projektu,który stworzyłam. Polecam

Czytaj więcej
Hanna 02.03.2024
Zweryfikowana

Wyszło super

Czytaj więcej
Barbara 30.12.2025
Zweryfikowana

Super album

Czytaj więcej
Joanna 07.04.2025
Zweryfikowana

Znakomita jakość! Wcześniejsze robiłam białe na białym tle, tym razem - przy okazji zdjęć ze studniówki córki zdecydowałam się na czerń - to był strzał w dziesiątkę! Polecam serdecznie!

Czytaj więcej
Marta J. 22.08.2025
Zweryfikowana

Przepiękny, elegancki album. Wart swojej ceny.

Czytaj więcej
Karolina 14.10.2022
Zweryfikowana

Jestem bardzo zadowolona zarówno z fotoalbumu jak z odbitki XXL, Piękne wykonanie, starannie, jakość na najwyższym poziomie - piękna pamiątka. POLECAM!

Czytaj więcej
Żaneta 24.03.2022
Zweryfikowana

Jestem zachwycona świeżo otrzymanym fotoalbumem. Zdjęcia, które zamieściłam, nie były doskonałej jakości, ale dzięki poprawkom i świetnej technologii wydruku, wyglądają pięknie i będą dla mnie pamiątką na długie lata. Zamówienie zostało zrealizowane i wysłane bardzo sprawnie.

Czytaj więcej
Justyna 29.06.2025
Zweryfikowana

Piękny album, szybka realizacja

Czytaj więcej
Grażyna 10.10.2025
Zweryfikowana

Albumy starannie wykonane. Jestem bardzo zadowolona.

Czytaj więcej
IWONA 11.02.2023
Zweryfikowana

Fotoalbum pięknie wykonany. Jakość zdjęć bardzo dobra, wyraźne zdjęcia tak jak przesłałam. Polecam.

Czytaj więcej
Agata 12.07.2020
Zweryfikowana

Swój fotoalbum zamawiałam ponad pół roku temu, jednakże polecam firmę w 100%. Wszystko dotarło dokładnie takie, jakie sama zaprojektowałam. Dobrej jakości papier, piękne kolory wydruków, a także porządna okładka. Bardzo szybki czas realizacji, ekspresowa wysyłka. Polecam!

Czytaj więcej
Zofia 25.03.2024
Zweryfikowana

Zmówiłam foto album o grubych stornach. Jestem bardzo zadowolona. Materiał jest wysokiej jakości, kolory świetnie odwzorowane, nie ma się do czego przyczepić.

Czytaj więcej
4.9 z 5.0
Wynik podany jest na podstawie 50 opinii.
Dodaj opinie
Zobacz wszystkie
Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Publikujemy tylko wybrane opinie - te, które będą dla ciebie najbardziej pomocne w podjęciu decyzji.