Fotoalbum na urodziny UwolnijKolory – opinie klientów
Przeczytaj, dlaczego warto!
Agniszka
26.03.2025
Zweryfikowana
Od wielu lat utrwalam wspomnienia w fotoksiążkach razem z Uwolnijkolory. Dobrze się bawię przy ich tworzeniu oraz uwielbiam ten moment kiedy dostaję ją do rąk wydrukowaną po raz pierwszy.
Czytaj więcej
Sylwia
10.12.2025
Zweryfikowana
Idealna
Czytaj więcej
Bogna
24.02.2026
Zweryfikowana
Mega kolory, mega jakość zdjęc. Jestem bardzo zadowolona. Troche mmęczące jest to wklejanie i szukanie ale była radość jak książke dostałam.
Czytaj więcej
Kinga
21.11.2025
Zweryfikowana
Bardzo dobra jakość zdjęć, przejrzysty sposób edycji fotoksiążki, szybka dostawa. Polecam
Czytaj więcej
Dorota
04.06.2023
Zweryfikowana
Bardzo polecam.i cena i jakość super nigdzie nie dostaniecie takiej jakosci w tak niskiej cenie
Czytaj więcej
Magdalena
13.11.2023
Zweryfikowana
Świetna jakość fotoksiążki , bardzo dobra jakość druku zdjęć i oprawy
Czytaj więcej
Monika
16.09.2022
Zweryfikowana
Nigdy w życiu nie widziałam tak pięknych albumów, tak starannego wykonania. Kupiliśmy już kilka albumów i nigdy się nie zawiedliśmy. Uwielbiam tworzyć nowe, są przepiękną pamiątką na lata... z całego serca polecam a ze swojej strony bardzo, bardzo dziękuję
Czytaj więcej
Sławomir
24.07.2023
Zweryfikowana
Wysoka jakość wykonania i szybka wysyłka to atuty tej firmy.
Czytaj więcej
Ewelina
20.01.2023
Zweryfikowana
Fotoksiążki i zdjęcia zamówiłam na dzień babci. Dostałam maila że wysyłka będzie 24.01. Moja wina bo późno złożyłam zamówienie (17.01). Ostatecznie przesyłka dotarła wcześniej bo 20.01. Sama fotoksiążka wyszła piękna. Zdjęcia odpowiadają rzeczywistości. Nawet te przy których program informował o złej jakości nie są najgorsze. Jestem zachwycona jakością zdjęć i obsługi. Chętnie wrócę
Czytaj więcej
Katarzyna Konieczna
02.06.2026
Zweryfikowana
Od wielu lat zamawiam fotoksiążki i jestem bardzo zadowolona. Polecam każdemu, kto chce zachować swoje wspomnienia w wyjątkowej formie. Super !
Czytaj więcej
Katarzyna Penkiewicz
24.08.2023
Zweryfikowana
Fotoksiążka ze zdjęciami syna z całego dzieciństwa wręczona w dniu jego 18-tych urodzin - cudowna. Jakość super, łatwość w projektowaniu , naprawdę super sprawa. Napewno nie jest to ostatnia fotoksiążka jaką zakupiliśmy w uwolnijkolory.pl
Czytaj więcej
Marta
11.12.2023
Zweryfikowana
Bardzo intuicyjny kreator dodawania zdjęć, piękne wydanie, idealne kolory. Polecam.
Czytaj więcej
Ewelina
25.12.2025
Zweryfikowana
Przecudowna fotoksiążka, cała rodzina zachwycona, przepiękne zdjęcia, jakość wykonanie top. To już kolejne zamówienie i na pewno nieostatnie. Szczerze polecam.
Czytaj więcej
Janusz
01.02.2026
Zweryfikowana
Super fotoksiążka
Czytaj więcej
Bogumiła Mikita-Gułaj
14.07.2025
Zweryfikowana
Wspaniałe wykonanie fotoksiążki. Dziękuję.
Czytaj więcej
AdMentalCat
15.02.2024
Zweryfikowana
Korzystam z usług druku foto albumów w "Uwolnij Kolory", od kilku lat i niezmiennie cenię za możliwość łatwego zrobienia samodzielnie projektu, profesjonalnie wykonanie, relatywnie niską cenę i szybką, dobrze zabezpieczoną wysyłkę.
Polecam
Czytaj więcej
Ewa
04.03.2024
Zweryfikowana
Polecam! Wyjątkowa pamiątka, wysoka jakość!
Czytaj więcej
Marta
26.03.2024
Zweryfikowana
Polecam gorąco, bardzo dobre wykonanie, jako prezent zrobił furorę!
Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Publikujemy tylko wybrane opinie - te, które będą dla ciebie najbardziej pomocne w podjęciu decyzji.